Tak to jsem rád,že aspoň připomínka 😉 Jinak pro mě je to nová stránka a některý též vlastním v papírové podobě a mnoho dalších, sbírám prospekty časopisy a vše ke Škodovkám a hlavně j eRku 😉
Čauwesz, tenhle odkaz mi poslal kamarád a je to fakt paráda 😉 Pokud to všichni znáte, omlouvám se za Spam a klidně toto téma smažte 🙂 Pokud ne tak přeji krásné prohlížení a čtení 😋 Jinak mě zaujali fotky rozestavěné Škody 200RS😉
8. květen 2012