Čistě náhodou jsem narazil na následující článek o exportu embéček:


http://www.auto.cz/prohlednete-si-zahranicni-katalogy-aneb-proc-koupit-skodu-1000-mb-65835
Tak to jsem rád,že aspoň připomínka 😉 Jinak pro mě je to nová stránka a některý též vlastním v papírové podobě a mnoho dalších, sbírám prospekty časopisy a vše ke Škodovkám a hlavně j eRku 😉
Už jsem na to na netu v minulosti narazil, v oblíbených to nemám a neškodí připomenutí. Díky, aspoň si to do oblíbených zařadím.


Leccos z toho mám i fyzicky papírové.
Čauwesz, tenhle odkaz mi poslal kamarád a je to fakt paráda 😉 Pokud to všichni znáte, omlouvám se za Spam a klidně toto téma smažte 🙂 Pokud ne tak přeji krásné prohlížení a čtení 😋 Jinak mě zaujali fotky rozestavěné Škody 200RS😉





http://mototechna.wz.cz/osobni.htm