BRZDOVÁ PUMPA
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
jelda62
23. březen 2012
Ahoj, pumpu jsem koupil novou před týdnem v Bílině v mototechně,
vedoucí říkal ,že nějaké věci se dají ještě objednat
Líbí se
Link
Odpovědět
Vitek
18. březen 2012
pokud myslíš hl. brzd. válec, tak ano, jsou stejné.
http://aukro.cz/listing.php/search?sg=0&string=brzdov%C3%BD+v%C3%A1lec+%C5%A1koda+100
Líbí se
Link
Odpovědět
Pilda
18. březen 2012
Chtěl bych se Vás zeptat jestli je stejna brzdová pumpa ze Škody 100 na Škodu 110r? Popřípadně jestli nevíte kde jí mohu sehnat? A nebo jestli jí někdo nemáte navíc. Díky za odpovědi..
Líbí se
Link
Odpovědět
23. březen 2012