Ahoj, pumpu jsem koupil novou před týdnem v Bílině v mototechně,





vedoucí říkal ,že nějaké věci se dají ještě objednat
Chtěl bych se Vás zeptat jestli je stejna brzdová pumpa ze Škody 100 na Škodu 110r? Popřípadně jestli nevíte kde jí mohu sehnat? A nebo jestli jí někdo nemáte navíc. Díky za odpovědi..