termostat
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Kubaembecko
1. květen 2012
Jak píše Jarda. A fungovalo to bez problémů.
Líbí se
Link
Odpovědět
Jarda.r
1. květen 2012
Jezdil jsem ho tak jak je, nasune se do hadice a nechá volně, jen to chce hadici víc nasunout na hrdlo.
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
1. květen 2012
Ne, musí se k němu dodělat opěrný kroužek ideálně ze silonu.
V autokelly mají termostat Wahler pro š110.
Líbí se
Link
Odpovědět
darfman
1. květen 2012
Zdravím, mám dotaz, zda do Škody 110LS pasuje termostat ze Škody 105/120/Favorit ? Děkuji
Líbí se
Link
Odpovědět
1. květen 2012