Jak píše Jarda. A fungovalo to bez problémů.
Jezdil jsem ho tak jak je, nasune se do hadice a nechá volně, jen to chce hadici víc nasunout na hrdlo.
Ne, musí se k němu dodělat opěrný kroužek ideálně ze silonu.





V autokelly mají termostat Wahler pro š110.
Zdravím, mám dotaz, zda do Škody 110LS pasuje termostat ze Škody 105/120/Favorit ? Děkuji