Tak to by mi asi doma neprošlo....ale je to moc pěkný.





Daníku to je mazec....
Jen aby neukápnul olejíček.
Pěknej, ale asi docela těžkej stolek, ne? Jinak mě něco na te způsob taky láká, jen jsem nedostal ještě tu správnou odvahu to zrealizovat.
A ještě jedna 😉
Ták dneska jsem dokončil jednu věc, kterou jsem začal dělat z nudy v zimě a nějak na to pak nebyl čas, až mi to vydrželo do května 🙂 Konferenční stolek do obýváku je hotov, v podstatě šlo o to, nějak smysluplně uložit motor, kterej sice nepotřebuju, ale je to original R a toho se zbavovat nechci. A tak vzniklo toto 😉 A tak se chci zeptat: máte někdo doma taky něco takovýho podobnýho? Nebo jsem jenom já nenormální? Když jsem ukazoval fotky stolu kolegyni v práci, tak na mě koukala jak 5 na 6, co jsem to za magora 😀