Ták dneska jsem dokončil jednu věc, kterou jsem začal dělat z nudy v zimě a nějak na to pak nebyl čas, až mi to vydrželo do května 🙂 Konferenční stolek do obýváku je hotov, v podstatě šlo o to, nějak smysluplně uložit motor, kterej sice nepotřebuju, ale je to original R a toho se zbavovat nechci. A tak vzniklo toto 😉 A tak se chci zeptat: máte někdo doma taky něco takovýho podobnýho? Nebo jsem jenom já nenormální? Když jsem ukazoval fotky stolu kolegyni v práci, tak na mě koukala jak 5 na 6, co jsem to za magora 😀
7. květen 2012