jj s Kennym jsem mluvil,domluva bezproblémová. Lak vidím až tak někdy na zimu, chtěl jsem se s ním hlavně domluvit jaký používá barvy, co můžu udělat ještě před lakováním, třeba nastříkání dutin apod, abych mu v některých věcech třeba zbytečně nepřidával práci. Určitě potom dám vědět jak všechno dopadlo, časem sepíšu i článek, ale řekl bych že zatím není moc o čem psát 🙂
Fatik : psal Kenny že jsi u něj byl, dej pak info jak máš nalakováno, ale myslím že budeš spokojený 🙂
Já v Brně lakoval u Maršála a kvalita diskutabilní...
Kenny, lze se s ním rozumně dohodnout a dělá moc pěkně. lakovnu má v Brně.
Zdar draci, neznáte nějakou dobrou lakovnu v okolí brna, kde jsou za relativně rozumnej peníz schopní nalakovat erko? Máte nějaký zkušenosti třeba s motokenny? V užitečných kontaktej jsem taky zahlídl kontakt na nějakou lakovnu v brně - husovicích.




Jaký používají barvy, jaká je cena, kvalita, domluva apod...