Dovolím si upozornit i na poslední přírůstek Foto-katalogu - taky model 71 v bílé barvě a téměř originálním stavu:


http://www.skoda110r.com/kniznica.php?info=595
Michal: to bude určite to isté auto, ktoré som tuším pred dvoma rokmi pri prechádzaní Českej Třebovej videl. Dúfam že si z majiteľom prebral všetky detaily jeho 71čky. Rozdelovač,prístrojová doska, podpera pr.kapoty lišty a ostatné dôležité detaily.
Nemá v nárazníku parkovací senzory? 😀
Moc pěkné...a takhle blízko, ještě s naší značkou, asi jezdí opravdu jen jednou za rok, jinak bych si ho určitě všiml 🙂
Nedá mi to se podělit o úlovek na poslední chvíli z minulého týdne v České Třebové. Erko evidentně první model, v autě starší pár, tak kolem osmdesátky, eviddentně zaskočen mým pochválením značky a typu auta a nakonec i jeho stavu.





Na ty 3megový fotce je to fakt nádhera.