No podle fotek si myslím,že to zas tak hrozný nebude.Je to sice přikrytý větvemi,kmen přes to ale naštěstí není:


http://www.pozary.cz/clanek/57414-jihomoravsti-hasici-po-bource-zasahovali-na-vice-nez-stovce-mist-kraje-likvidovali-vyvracene-stromy-a-cerpali-vodu/
Vypadá vláďo zachovale.Tohle by mě nasralo takhle blbě přijít o auto.