Superstroj na svatbě :-)

TO:Mkupe s tím nárazníkem musím něco udělat já vim 🙂
Láďovi jsem Erko půjčil k dopravě na Svatbu z Ústí.To že tam vzniknou nějaký fotky se Superstrojem tak to je spíš náhoda.Vůz jsem fakt tempem neleštil 🙂
JJ, nečím se při focení musel ten nabouranej nárazník zakrýt...., že Čapoune.
Jo,sluší jim to.Ale mohls to eRko pro ten účel alespoň trochu poleštit třeba Tempem.Ten lak je pěknej větrák 😀
a mě zas přijde že LL umí lepší fotky než tohle. hlavy jim splývají s barvou stromu.
JJ, to byla ta taškařice minulý týden, kdy mi LL volal, že je u nás v Zápech a fotí svatbu. Vpravo od Superstroje mimo záběr je stodola, kde stojí RedMachine a další moje vraky...
Trochu to vypadá jako když stojej u svatebního daru 🙂
Rád bych se vám pochlubil fotkama jež vznikli z rukou všemocného fotomága Ládi Cettla .Tyto fotky byli pořízeny na svatbě mého kolegy Tomáše Velce a jeho ženy Barunky.Láďovi jsem půjčil vůz na dopravu na onu svatbu od nás z UL.


Uznejte sluší jim to u toho Era 🙂