3 válce?
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Em
5. říjen 2012
Není to sice o třech válcích, ale je to zajímavý článek
http://www.auto.cz/pohony-rozvodu-remen-nebo-retez-soumrak-retezu-70246
Líbí se
Link
Odpovědět
Kloggie
1. říjen 2012
já to musim dát na youtube. Nefunguje to nikomu.
Líbí se
Link
Odpovědět
gReen eRko
1. říjen 2012
Já ano, ale odkaz mi nefunguje 🙁
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
1. říjen 2012
Rád bych poradil, ale s FB nekamarádím.
Líbí se
Link
Odpovědět
Kloggie
1. říjen 2012
Ahojte,
co myslíte - jede to na tři válce nebo ne?
http://www.facebook.com/video/video.php?v=3727858397365
Líbí se
Link
Odpovědět
5. říjen 2012