Není to sice o třech válcích, ale je to zajímavý článek http://www.auto.cz/pohony-rozvodu-remen-nebo-retez-soumrak-retezu-70246
já to musim dát na youtube. Nefunguje to nikomu.
Já ano, ale odkaz mi nefunguje 🙁
Rád bych poradil, ale s FB nekamarádím.
Ahojte,





co myslíte - jede to na tři válce nebo ne?





http://www.facebook.com/video/video.php?v=3727858397365