M8rinek: děkuji moc za odpověď. Ještě se mi mrkne pan Ledr, jestli jí náhodou nemá ve skladu v klasice a kdyby ne, tak můžu napsat na m8rinek(at)email.cz? Zítra/pozítří se ozvu. JEště jednou moc díky. Zdravím Dan
Jednu tu mám, ale je 5hranná...
Ahoj, nemáte prosím někdo na prodej 1 ks matky na kopretiny? Ztratili mi jí při pozinkování..🙁 Díky moc Dan