Severka 2009 aneb focení kalendáře "2010

Jak Petr Houška v těch serpentinách řádí 🙂


Naprosto super záběry .
Láďa o tom ví je s tím srozuměnej. Jinak to točil Karel Honsa.
nic ve zlém, jen uvaha.





o pár řádek níž je diskuze nad nelegálním stahováním. A ty si, jakoby se nechumelilo, dovolíš pověsit celý film pana Cetla bez jeho vědomí na youtube nástěnku zdarma pro všechny...
Přepadla mě taková podzimní melancholická nálada. Auto zazimovaný venku hnusná zima atak jsem se začal hrabat ve fotkách a videjí z minulosti.A objevil jsem DVDčko filmu jež vznikl na základě uspořádané slavné fotoseance Severka 2009 již jsem měl možnost se jí zúčastnit. Akci pořádal věhlasný fotomág Vladimír Cettl alias Láďa Ladič a film byl následně promítán 15.12.2009 v klubu Mumie v Ústí nad Labem. Pro ty co to nemohli vidět jsem umístil video na youtube :


http://www.youtube.com/watch?v=eZfmdBqf4t0&feature=plcp neb by byla škoda kdyby tento veskrze heroický počin lidí jež se na té akci podílely upadl v zapomnění .


Jinak článek ka kci je zde : http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=1179