Určitě, mě tam eloxovali i 21" ráfek.
Gotreku nechtěl, jsou schopni mi naelofovat cajky průměru cca 300mm? vejška kolem 50mm?
Připojuji se ke kladné Hanessově zkušenosti z touto galvanovnou. Nicméně pokud by jsi chtěl proniknout do tajů eloxace osobně můžu ti poskytnout nějakou literaturu...
http://www.aa.cz/galvanika/index2.htm





Dělám tam i sériovku pro elektroniku a spokojenost.
Potřeboval bych naeloxovat nějaké cajky, umíte někdo? Případně máte někdo zkušenost s nějakou galvanovnou?





Díky D.