Eloxování
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Kasi
16. prosinec 2012
Určitě, mě tam eloxovali i 21" ráfek.
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
13. prosinec 2012
Gotreku nechtěl, jsou schopni mi naelofovat cajky průměru cca 300mm? vejška kolem 50mm?
Líbí se
Link
Odpovědět
S.D.Gotrek
13. prosinec 2012
Připojuji se ke kladné Hanessově zkušenosti z touto galvanovnou. Nicméně pokud by jsi chtěl proniknout do tajů eloxace osobně můžu ti poskytnout nějakou literaturu...
Líbí se
Link
Odpovědět
HANESS
26. listopad 2012
http://www.aa.cz/galvanika/index2.htm
Dělám tam i sériovku pro elektroniku a spokojenost.
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
26. listopad 2012
Potřeboval bych naeloxovat nějaké cajky, umíte někdo? Případně máte někdo zkušenost s nějakou galvanovnou?
Díky D.
Líbí se
Link
Odpovědět
16. prosinec 2012