jako stroj je to nesmírně zajímavej 🙂


No holt plně reflektuje dobu v které vzniknul
Toto je taky na podvozku octavie


http://lir10.rajce.idnes.cz/Romfell_-_zkusebni_jizda/





Ovšem amíci si staví něco zajímavějšího:


http://www.youtube.com/watch?v=mFla-SuBPPc&NR=1&feature=endscreen
Trošku to připomíná tančík na podvozku staré Octavie, který je k vidění v policejním muzeu. Sestrojil ho nějakej zoufalec, co chtěl se svou rodinou utéct ze socialistického Československa chráněného Rudou armádou.
A jak zrušil ten křak 😀
Je to sice totálně OT, ale podívejte se, jaká "auta" se staví v Sýrii.





PS: Chybí mi tam údaj o počtu munice, životů a skóre 😀





http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fB1BDrFzFY0