Určitě rok 1972 - trojúhelníky ve dveřích jsou již připevněny šroubkem, pásy jsou pověšeny v rámu střechy a na blatníku stále kvasinské "K".
Krásný prvomodelový eRko. Společně s eRkama ve filmu by to snad stálo za sestřih a vytvořit DVD s eRkem...