Já to na Lucku prásknu, koupila si o něco míň olítanou feldu 😀
A čímpakjsi ji nahradila? Třeba inspirace pro Čapouna...





mmch, vypadá to, že v sobotu se asi vypravíme do muzea.
ja u sve bile feldy vzdy ten kvalt losovala ... tam to bylo vylitena a vyrachtane takovym zpusobem, co snad ani neni mozne si predstavit ... byla to obdcas velka sranda vylosovat ten spravnej kalt ... vyresilo se to tak, ze sla do huti cela 🙂 ... todle byla jen kosmeticka vada na jeji krase ... 🙂
Někdy taky jsou vyčvachtaný plastový pouzdra ve spojení páky s táhlem. Stačí vyměnit a promazat.
Někdy pomůže ten kloub jen podložit kusem gumy která vymezí vůli🙂. Fungovalo mi to cca 50 000 km🙂
stačí vyměnit křížek vepředu(nebo aspoň jeho čepy) a pod řadící pákou vyměnit takovej divnej závěsnej kulovej kloub(ten je sice napevno, ale uřízneš ho a navaříš novej).





kdybys potřeboval, zbyla mi doma nová polovina řezení, tak se přípdaně ozvi. Myschak
Otázka na majitele tohoto faceliftu Favorita:





Řešil jste někdo vyběhanou kulisu řazení?? A jinak nežli kompletní výměnou?? (2 tis se mě do toho dávat nechtějí)