Nechte děti namalovat vaše auto

Viděl jsem, krásná práce.
Sic ne uplně k tématu, ale pro malé i velké děti... http://toulavakamera.ceskatelevize.cz/article.asp?id=3930
Aha, tak to byl vzor to vedle. Tak tohle mě teprve čeká 🙂
Medvěd ne. To je dodávka pošťáka. 😀
pailot: Medvěd? Myslím medvěda jako zvíře, ne auto 🙂
Také jsme měli tento týden umělecký. Vodovky jsou u nás novinka.
Díky, pochvaly vyřídím...nemáte taky nějaké podobné obrázky? Sem s nimi.
mkupe: jako vodovky ve 3 letech, dobrý. šikulka.
Pěkné barevně povedené dílko. Nejdříve jsem myslel, že jde o Fabii II RS 😀 Třeba se jednou dočkáme šéfdesignérky škodovky, která bude dělat pěkná auta.
Keby som sa posnažil, tak by som u nás v paneláku snáď ešte našiel môj výsledok vandalizmu. Keď som ako cca 7 ročný ceruzkou nakreslil na stenu Škodu 105/120 😀
Považuji to za poměrně věrné 😀 Kdy začíná dražba tohoto poloabstraktního umění??
Myslím ale, že tu barvu trefila!
3 roky. Obrázek dokončila s poznámkou "ještě tu tyčku nahoře".