Věřili by jste, že se ke cti téhle nepříliš pohledné 2+ tunové lokomotivy, vyrábí dokonce i konverzní kit pro Chrysler Sebring? 🙂
Nemohli tam třeba točit recenzi?
V Libáni jsou dražší auta k vidění poměrně často. Přeci jenom nedaleké Dětenice jsou "profláklou" obcí i v prestižních kruzích.
Njn Marty, tak jsem tam trochu bloudil. Z toho hned nemusíš dělat vědu🙂)).
Tak já když jsem ještě jezdil rozvoz, tak jsem v obci Libáň u Kopidlna, takový malý městečko na ceště odnikud nikam, míjel nehodu Škody Felicia a poměrně zánovního Rolls Royce 😉 Taky jsem z toho měl vánoce 🙂
Jenom se proboha nenech ukecat k výměně Růženky za něco takového. Do smrti by jsi si to pak vyčítal.
Marty, to bylo znamení, určitě jo, jenom musíš najít jeho význam! 😀
Davide, asi to tak bude, na Bentley fóru určitě bude psát nějaký zoufalý majitel:





"To si takhle jedu se svým fárem přes vesnici a předjedu stojící felicii, za hodinu jedu zpět a neuvěříte, co se stalo... Ta felicie stále stojí na místě, akorát jí majitel otočil..."





😀 😀 😀
No, myslím že on si říkal, že se to tvý auto zatu dobu moc nepohnulo 😀
Ahoj všichni 🙂





Jsem lehce v šoku a přemýšlím o terrii pravděpodobnosti 🙂





Dneska jsem jel do Žatce a za hodinku zase zpátky takže cca 3km sem 3 tam





Cestou DO přímo v naší vesničce střediskové mě (mimochodem na plné čáře) předjel Bentley Continental GT ( jestli jsem to dobře poznal - každopádně stříbrnej hodně novej Bentley )





a Při cestě zpět v podstatě na tom samém místě mě předjel zase !!!





http://en.wikipedia.org/wiki/File:Bentley_Continental_GT_(II)_%E2%80%93_Frontansicht,_30._August_2011,_D%C3%BCsseldorf.jpg





Protože se takový auto v naší vsi rozhodně neobjevuje pravidelně a navíc pravděpodobnost že by mě to samý auto předjelo během hodiny na tom samém místě 2x je minimální říkám si jestli to není záměr 🙂





Prostě že nějakej nejistej majitel Bantleye Continental GT si potřebuje zvyšovat sebevědomí a dokazovat si že jeho auto je dobrý tím, že si v okolí vyhlédl jediný pořádný auto který s ním může soupeřit - mojí užovku 😀D





Co myslíte 🙂