Gotreku, datum uvedeni do provozu zacina zhruba v 16-ti 😉





jinak samozrejme gratulace!





S.
Velegratuluji a přeji hodně zdraví a štěstí!!!





A k těm technickým datům - nemělo by to být spíš datum uvedení do provozu..? Tuším, že datum výroby bude o něco dříve 😉))
Tak isto sa pripájam a želám všetko najlepšie.A maličkej dlouhou a štatnou jízdu!
Taky gratuluji a chce se říct, celý táta, (ale neboj, ona z toho vyroste🙂)
Ahoj, gratulujeme a moc se na vás těšíme na srazech a škoda výletech.





dejv s rodinou.
Díky všem za gratulace, holkám se daří dobře... a já jsem z toho nějakej vypleskanej a pořád na měkko 🙂
V tých technických dátach na začiatku príspevku mi chýba výkon, krútiaci moment, prípadne maximálna rýchlosť. Ale ok, v ďalšej buzerácii ma brzdí výraz "stručné technické dáta" 🙂





V každom prípade prajem všetko dobré, nech je zdravá. Je tu nová záchranárka škodoviek 🙂
Gratuluji 🙂
Přeji hodně šťastných kilometrů a bezstarostnou jízdu životem!
Taktéž gratuluji 😉
Gratulace, je to fešanda🙂
Gratuluji 🙂
Veliká gratulace🙂
Stručná technická data: celková hmotnost 4002g, délka 51cm, datum výroby 9.2.2013 12:54 SEČ... těšíme se nashledanou na letních srazech 😉