Objednáno...
Mně taky prosím jeden kousek černého. 🙂 Děkuji
Čas je cca do neděle do 20h.
Prosím o 1 sprej díky Honza
Ahoj, tak isto by som mal záujem o 2 spreje. Dík.
psal jsem i do zpráv, vezmi mě prosím 2 ty spreje. Díky
Udělal jsem objednávací hurá akci a sehnal spraye VHT wrinkle, nicméně přesně ve chvíli, kdy jsem měl objednáno, se ozvali další, že by také rádi.





Jde o vypalovací barvu ve spreji, která po vypálení tvoří čeřínkový relief jako jsme zvyklí z erkové palubky atp.





Jeden spray vyjde na 400Kč, sám jsem s ním nastříkal půl palubky, středový panel a ventilové víko a možná ještě třetina ho je...





Tady jsou nějaké ukázky:


http://skoda110r.eu/110r/unor1320002.jpg


http://skoda110r.eu/110r/leden1340002.jpg


http://skoda110r.eu/1150rr/unor130002.jpg





Měl by ještě někdo další zájem, nebo to můžu s klidným svědomím objednat?