Hospodosraz v MB podruhé

ok, tentokrate to bude soukroma akce ve dvou, za ucelem predani lednice 🙂
Tak se mnou asi nic nebude... máme chřipku. Teda Lenka a Jiřík mají a já jsem v očekávání... jen nevím jestli budem chrochtat nebo kvokat 😉
myslím že strojvedoucího nebude třeba přesvědčovat, on tam zastavit musí, bude stačit když mě vzbudíš u baráku 🙂
dejvV: a myslíš že silou svého charismatu cestou zpátky přesvědčím strojvedoucího aby ti zastavil u baráku? 😉))
když by jel gotrek, vlakospojen nebo autem tak bych jel asi taky 🙂
No já bych mohl možná zkusit ten vlakospoj 😉 zlehka to doma nadhodím co se stane... jinak teda mimochodem pořádat srazy před vejplatou je holej nerozum 😉
Tak se mnou tentokrát nepočítat, jednak jsem v práci až do 6ti, a ve středu jdeme s Lůcou v Praze plesat, takže je to takový našlapaný teď...
Ahoj ahoj ahoj, tak už to bude měsíc, co jsme se neviděli a tak je tady nápad, zopakovat naše setkání příští týden, datum si vyberte, ut, st nebo ct (tusim 5. 6. nebo7.3)... cas asi stejnej ... pokud nebude zajem, nic se nedeje, setkame se s chrobakem sami u prilezitosti predani lednice, ale premyslejte o tom, nebylo by to marne 🙂 a ten tataracek, ten byl 🙂