S tím "nepatrným vývojem" bych byl opatrný. Pokrok ve směsi a konstrukci pneu je naopak veliký. Pneumatiky musely držet krok s nároky motorismu a to znamená, že se dnes indexují až na rychlosti větší jak 300km/h. K tomu máš zimní/letní,celoroční, runflaty, fuelsavery,osobní, závodní a jako završení současného vývoje EU štítky 😀
Boční pohled děsný, 100% nepraktický (bude to plné bordelu který z toho bude následně létat), ale pokud se tomu udělají plné bočnice proč ne. Do dneška jsem nepochopil, proč se stále používá jako náplň stlačený plyn, který je náchylný k únikům a nenahradí se např. nějakou "inteligentní" pružnou pěnou či jinou "ovladatelnou" náplní (viz tlumiče).
28. březen 2013