Šrouby nebo nýty na prachovky

A já dal nýty na sucho a drží to...
Šroubek, podložka a matička. Já použil s teflonem
Zatím jsme nemusel dávat nic, ale mám tam šroubky.
Šroubek s velkou podložkou a nohavici jsem lehce máznul silikonem a pak stáhl páskou... nikde ani kapka.
Ŕeším tu tekoucí převodovku na Superstroji a chci se zeptat kdo co na auto dává na prachovky na poloosy.Jestli dáváte na spoj šrouby nebo radši nýty.S čím kdo má lepší zkušenost. Četl jsem do konce že někdo dává nějaký speciální šrouby z gumovejma podložkama aby se časem prachovky nepotrhali když díky oleji změknou.