Ŕeším tu tekoucí převodovku na Superstroji a chci se zeptat kdo co na auto dává na prachovky na poloosy.Jestli dáváte na spoj šrouby nebo radši nýty.S čím kdo má lepší zkušenost. Četl jsem do konce že někdo dává nějaký speciální šrouby z gumovejma podložkama aby se časem prachovky nepotrhali když díky oleji změknou.
15. duben 2013