To je ale ten připad, kdy to sedne, já měl pokličky z jiných kol a tam byl problém.
Já je ani nelepil. Jenom naklepnul. Ona se přilepí sama, jak to oxiduje. A pak jak píše m8, vyklepnout zevnitř přes špalík.
Já jsem měl pokličky asi o 4mm menší na průměru, tak jsem vyymýšlel prstýnek, až jsem to dal na silikon a nazdar 🙂).
Jistota je červík M4 zevnitř do válce, ale dobře namazanej, ale do hliníku nezarostl.. Měl jsem, je to 100%, jen se při vyklepávání nesmí zapomenout, že tam je..


Teď mám u jedný sady míru trefenou tak, že nic netřeba a u druhý vůle smáznul komax tak, že mi v pneuservisu jednu pokličku poničili - čili alternativa další je "dát pokličky na barvu"
Ok,


nebyl jsem si silikonem jist ale pokud to funguje dlouhodobě...
Taktéž používám silikon 🙂
Já jsem to měl přilepené na transparentním silikonu, vyndat to šlo vyklepnutím zevnitř přes dřívko a nikdy jsem o žádnou nepřišel 🙂.
Dobré odpoledne,


chystám se drobně posunout stovečku neb všechna eRka jsou mimo provoz. Chci nazout Kopretiny, leč středové pokličky jsou zvlášť. Je to sice jen hrubě očištěný odlitek, ale lepší tak než nic, otázka zní čím to přilepit tak aby to nepadalo v zatáčkách, ale šlo to taky někdy vyndat...


Vďaka