Vlozky
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Hansi
25. červen 2013
Panove dekuji za radu !
Líbí se
Link
Odpovědět
vhml
24. červen 2013
Tak tak, menší přesah bych nepokoušel, to je o průser
Líbí se
Link
Odpovědět
Tátomechanük
24. červen 2013
Hansi, menší než 0,10 bych nedoporučoval v žádném případě, to by už těsnění pod hlavou nemuselo pobrat
Líbí se
Link
Odpovědět
Hansi
24. červen 2013
Radku dekuji a nejmensi presah ?
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
24. červen 2013
Podle Bati, max. když to nejde přiměřeně srovnat podložkama, tak do 0,2.
Líbí se
Link
Odpovědět
Hansi
24. červen 2013
Noo,mam otazku pro motorare. Bata udava pri vrtani 72 presah vlozky
(valce)0,10-0,15,jaka je Vase zkusenost,jaky delate presah ?
Líbí se
Link
Odpovědět
25. červen 2013