Při cca 5-ti litrech.
Dlouhodobě mi lže hladový oko, nikdy jsme to neřešil, ale minulej tejden mi došel benzín ( palivoměr nešel vůbec, ten jsem opravil dneska ). Příznak je ten, že od rozsvícení, kdy svítí stále, tam zbývá benzín na 5km. Což není mnoho.





Podezření mám dvě. Ohnutá packa plováku a nebo urezlá sací trubička a nesaje se benzín ode dna.





Tuší někdo při kolika litrech v nádrži by se mělo hladové oko rozsvítit? Že bych vypustil nádrž a po litrech to lil zpět a zjistil jestli to fakt lže, nebo to nesaje benzín až ode dna.