Kompletní masáž celého těla...

Tohle ani nejde komentovat takže "no comment".
No, zřejmě slušnej oddíl... 🙂
Převratný šokující objev !! A přišli na to na nově.


Teď už jen chybí, aby zjistili že třeba prší vždy směrem dolů 😀





http://www.stream.cz/uservideo/661548-to-si-na-nove-mysli-ze-jsme-narod-blaznu
Radku rozčiluješ se zajisté oprávněně, ale pokusím se ti nastínit realitu.


TV DVB-T1 jsi si zakoupil loni (já předloni). Přechod na DVB-T2 je v plánu za 6 let (ale ve skutečnosti bych tipoval že se ještě zpozdí). Takže v celku se dostaneš na nějakých 10 let a myslím že naše otázka by měla znít tak, zda nám vůbec těch 10 let ty TV vydrží a nebo zda budeme "muset" kupovat rok před přechodem na DVB-T2 ještě jednu starou. Že by totiž nějaký současný výrobek fungoval stejně dlouho jako ten socialistický si dávno iluze nedělám.
To mi jako chtějí říct, že loni koupená TV mi za 6 let nebude fungovat bez dalších fíčur navíc? Ať jdou do háje, mě nezajímá nějaký rozšiřování kanálů. Stejně se nedá pořádně koukat ani na ty, co jsou teď. Se divím, že benzín se používá už přes 100 let a elektrika je na stejnejch voltech už taky pár desítek let. Bylo by na čase to změnit.
Vnitřní zrcátko měl vymakané trabant,na noc se otáčelo na druhou stranu kde bylo zatmavené 🙂). Vnější to už je horší..v tom případě s etaky nechám předjet,ovšem občas se najde magor co se nalepí s dálkovýma,pak bliknu pro výstrahu párkrát mlhovkou a když nepochopí tak mu ji zapnu at si taky užije 🙂..a po pár minutách kdy mě třeba kvůli terénu nemůže předjet pochopí každý co má zhasnout..
S těmi xenony souhlas. Leckdy to je o vypálení sítnice 🙂 A nemusí být ani nevhodně nainstalované, nebo neseřízené. Stačí ofrout, který má světla vysoko, nebo nějaké empévéčko. Což o to, zpětné zrcátko v interiéru lze překlopit do polohy, aby tolik neodráželo, ale vnější zrcátka jsou bez šance. Pokud mě něco takového dojede a oslňuje, raději zpomalím, bliknu pravým a uhnu na krajnici.
Jako řidič bych byl radějii, kdyby kontrolovali nevhodně instalované xenony.


Přemýšlím taky o polepení zrcátek jakousi antireflexní folií kvůli oslnění zezadu, které je zatraceně dotěrné a nebezpečné. Buď to, nebo alespoň na zadní sklo nalepit nějakou tmavší folii.
Ledovka je hladká, průhledná a homogenní vrstva ledu, vznikající, když mrznoucí déšť nebo mrholení dopadá na zem nebo jiný povrch. Podobá se čirému ledu, kdy vznikají přechlazené kapky vody.





Náledí je ledová vrstva pokrývající zemský povrch, která vzniká postupným mrznutím (nepřechlazených) kapek deště nebo mrholení na povrchu země.





http://cs.wikipedia.org/wiki/Ledovka
RST:





Rozdíl mezi ledovkou a náledím je. Jedno padá na silnici a druhé se tvoří na silnici, ale co je co se mě neptej. Výsledek pořád stejný.. na silnici je led.


A pokud se ptáš proč se to rozlišuje, tak bych to tipoval třeba na pojišťovny.... ty jsou také schopné ti vysvětlit že auto máš pojištěné pouze proti povodni a to co tě postihlo byla záplava, takže je fuk že máš auto pod vodou, protože oni ti stejně nedají ani korunu.
Kdo mi vysvětlí rozdíl mezi ledovkou a náledím?


Podle někerých zpráv přišlo doknoce obojí současně... A slovník spisovn češtiny nějak slovo ledovka nezná. Pro mě to za mala byla sněhová kulička, hnětením uplácaná dotvrda až zledovatěla. A ty jsme po sobě pak házeli a sakra to s nima bolelo.





Ale co to proboha je na silnicích?





A moc se mi líbí varování meteorologů před sněžením a onou ledovkou. Kdo by to byl v lednu čekal? Ještě, že mě budou v létě varovat, že bude teplo a slunce, to bych taky nečekal. A vůbec je to všechno takový legrační. Spíš tragikomický.





A už se těším na ty lítající pokuty za tmavý okna. Ale jen s fóliema. Kdo má zatmavený jinak, může být v klidu.
A máme tu ještě bombastičtější podání.., za tmavá skla vám dokonce reportéři "seberou řidičák"





http://auto.idnes.cz/za-cerna-okna-budou-litat-pokuty-a-ridicaky-policie-nakupuje-meraky-1pi-/automoto.aspx?c=A120120_123611_automoto_fdv
A když jsme u toho smyku... já už parkrát v životě taky něco dostal, občas pusu od holky, několikrát i něco jiného... 😉, někdy oběd od maminky, dokonce i jednou přes hubu od manžela (té holky), ale smyk jsem si zatím pokaždé způsobil jako řidič sám. 😉
Petr: zapoměl jsi dodat, že častou příčinou nehody je smyk. Každou chvíli slýchám, já za to nemohl, dostal jsem smyk... Jinak zbytek souhlas. Jen bych tedy potrestal ještě smyk.
Vždyť jo, chápu propustnost 20%, plech má 0. Stejně si nemyslím, že by tmavý okna byly zrovna takovej problém, jak se z toho dělá. Myslím, že víc nehod zaviní nesprávný tlak v pneu. Že by začali buzerovat za nafoukání gum? Rohodně by na to měli levnější aparátky.





A jen tak mimochodem, je vůbec nějaká povinnost nechat orgána šahat na můj majetek? Co mi má co nějakým udělátkem hamťat po oknech? Přinejmenším by měl mít u sebe nějakej glejt, že s tím může pracovat, je proškolen, může vyhodnocovat atd. Od koho vlastně tato oprávnění může získat?





My např. musíme mít kalibrovaná měřidla, musíme dokládat, že ten, kdo je kalibroval má na to od metrologickýho institutu platný schválení, naši lidi musí být peridicky proškolováni na provádění zkoušek a mít k tomu i příslušné zdravotní prohlídky. A to vše nám kontrolují auditoři a nařizují nám to mezinár. normy a normy kvality apod.





Teoreticky můžu dát digitální hodinky nebo kalkulačku do starýho budíku a nastavit, že po smáčknutí čudlíku ukážou vždy číslo 65, tudíž skla jsou moc tmavá a bude se platit...
Že tmavá okna můžou za nehodu ? Proč ne ? Denně se ze zpradovajství dovídám, že za něco vždy může něco nesmyslného. Například dnes jsem se dočetl, že na D1 zavládla Bílá tma. Už jen pojmenování bílá tma a černý led mně přijdou ujetý ...





Dále, přívaly sněhu způsobily několik nehod. Přívaly sněhu způsobily ? Heh !! Já vždy myslel, že nehodu způsobí řidič, který nepřizpůsobil jízdu okolním podmínkám. Jestliže ne, tak proč je za to trestán ? Potrestejme tedy sníh, mlhu, náledí, bílou tmu a černý led, ne ?





Škoda slov.
RST + Falcon





Propustnost nebyla o 20% nýbrž pod 20% ( o víc jak 80% menší). Když vezmu že 100% je plech tak mě to opravdu už přijde dost. Ale ani v tom případě bych si nedovolil tvrdit, že to může za nehodu (ani v bombastickém nadpisu, byť v článku je již uvedeno, že může i...)





Problematika temných skel se týká pouze předního skla (max povolené zatemnění o 20%) + bočních v předních dveří (max o 25%). Vše od B sloupku dozadu může být třebas plechové (viz ver. pick-up atd).





Já na eRko atest mám, ale... přední okno mám natónované také na nejnižší stupeň jaký dělali, byť v atestu je napsáno že by nemělo být (ikdyž víc jak 20% to asi nebude), na kolik mám natónované boční okna ani netuším. Na STK jsem s tím nikdy problém neměl (kartičku s atestem vozím s techničákem sebou, takže jsem ji to rovnou vrazil abych zamezil případným otázkám), jak to budu vysvětlovat orgánovy na ulici ale netuším, nevím zda firma ještě existuje, co je na aetstu je šumám, zodpovědný je stejně řidič... takových kartiček s atestem nadělám na PC za hodinu krabici (navíc když atest je zveřejněný a dá se stáhnout v JPG) atd...





Každopádně si ale určitě nenechám vypálit blokovku... prostě vždy do správního řízení a vždy se hájit a hájit (tedy dělat ze sebe blba, opakovat pořád stejný nesmysl a do nekonečna se odvolávat). Vzhledem k tomu že rozhodnutí o přestupku musí do 1 roka od jeho spáchání nabýt právní moci je v našem správním systému dost veliká šance, že se projednání nestihne a dojde k promlčení.





Další věcí je kontrola samotných provozoven STK. Jak chcete buzerovat komisaře, když k polepení oken mohlo dojít až po STKčku???
Se mě právě líbí, jak furt melou o fóliích, ale spousta aut má okna tmavší z výroby a ta musejí být v každém státě homologovaná.


Docela se těším, jak mi policajt bude měřit okna na fabce nebo octě, který mají obě fabrický Sunset a okna jsou už od pohledu dost tmavá. A to tak, že vzadu není dovnitř skoro vidět.





A že by někdo měl na fabii nalepený fólie s propustností 20%, to mi přijde jako hovězina a už vůbecje hovězí, že by v noci díky tomu přehlédl světla onoho náklaďáku. Skončil bych konstatováním, že jej prostě přehlédl. Tak jak se to může stát s čirejma oknama ve dne...


A když okna nebudou polepená, propustnost OK a frajer si veme v noci sluneční brejle, uvidí taky prd.
RST: Větší kalibr se vždycky hodí; docela by mě zajímalo, jakou zbraň použil k ochraně života a zdraví (v tomto státě nemožno chránit majetek, byť je v definici zmíněn). Ale .50AE to asi nebyl, kdyby byl, byla by tu jen jeho verze.





Chrobak.SACEK: Ale ty máš okna pokovená s atestem, ne?
A už tady máme další článek "na objednávku".


Už vidím jak mě pomahači/chrániči buzerují u erka :-///





http://hradec.idnes.cz/za-smrt-mlade-zeny-pod-nakladakem-mohla-take-prilis-tmava-skla-vozu-1d7-/hradec-zpravy.aspx?c=A120119_161336_hradec-zpravy_mav





Je to to samé jako napsat že za smrt mladé ženy mohl náklaďák. Kdyby se totiž ty náklaďáky zakázaly tak by ji nemělo co sešrotovat....
Válce o objemu 96 litrů... když jsi představím jak tam místo pístů běhají (tedy při pracovních otáčkách 500 spíše chodí) sudy co máme na zahradě na vodu... 😀 😀
joj šmárjápano, všeckím sa omlúvám a Staňýkovy dvounásobňe 🙂
Lada-Ladys: Nesmíš se nan moc zlobyt,dyk poudal ze má ten yntelygentní kvokcient nebo jak jen prúmjerních sedumdesát..
Stanýku nepýše se prezydent ale presydent ti moulo 😋
No tak sláva. Teď ještě obvinit a trestně stíhat útočníka. A nebylo by od věci řádně zatopit otci těch dvou a tomu ochránci romských práv, co veřejně vyřvávali v médiích, že poprava a smrt za smrt.





Jedna vlašťovka jaro nedělá, ale i tak je to pozitivní vývoj.
Tady je video z rekonstrukce http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/rekonstrukce-strelby-na-romy-v-tanvaldu-odhali-pravdu.html





Policie má u mě +, když na námitky protistrany,že se ,,poškozený,, neúčastnil rekonstrukce odpověděla, že již dříve vypověděl, že si nic nepamatuje, tak co by tam měl dělat? 😀
Tak že by přeci jen ještě trocha rozumu v našem státě zbylo?


http://www.novinky.cz/krimi/256106-zalobkyne-strelec-v-tanvaldu-nevrazdil-branil-se-silnemu-utoku.html


Teď ještě aby to opravdu vyhodnotili jako nepřiměřenou obranu - že se bránil nedostatečně a vlastně měl použít větší kalibr...
Jednou toustování by mě ale přece jen zajímalo: jak je to třech - pěti pivech. Udělat srovnatelný stejně zaměřený testy před a po konzumaci - na ověření teorie přírodního výběru, tedy jestli platí, že jako první odumírají ty slabý, už stejně nablblý mozkový buňky..🙂.
Já na IQ testy taky nedám,nehlede na to ze mnohdy jsou absolutne odlisné.Jednou je to nadprůměr a pak..například IQ test plný geometrických útvarů mi nikdy iq nezměří protože prostorová představivost není moje parketa ani ze srandy a ten výsledek stojí potom za to 😀..
To ja jsi delal tyhle tezty a vislo mi 70 tak my povydal Franta co snim chodime na pyvo, ze on vyc nema ale nevy kolik mu to taky vislo. Takze jako mi cesi, slovaci a ty brna nejsme zadny pytomci jako ty v tom EU jak ryka nas prezydent.





🙂
Souhlas s Eminemem a mnoha dalšími.





IQ testy nejsou vypovídající a přijde mi, že se ani nedá přesně stanovit 🙂 Absolvoval jsem dva testy v PPP, vyšly 128 a 120, pak jsem si domů stáhnul starší testy Menzy, kde vyšlo 147 a od té doby si už žádný nedělám, protože sebekriticky zhodnoceno matematickým zoufalcem věčně mezi 4- a smrtí, je to pitomost a reálný výsledek se nikdy asi nedovím 😀
Eminem.. taky si myslím, podstatnější je "sociální inteligence", hlavně jestli se používá zde popsaná metodika. Kdysi dávno jsem absolvoval takový ty asi americký logický testy IQ, kterýma se prý dá porovnat Evropan s křovákem a ty mi přišly objektivnější..


Daves.. Jsem myslel tak 110 skoro to bude.. 🙁.
Myslím, že se význam testů IQ přeceňuje a pro mě osobně nemají moc vypovídací hodnotu.


PS:kolik mám IQ nevím
Ano chrobáku, je to kvocient 🙂
To je jedna věc. A druhá věc je ta, že když se testy pro stanovení mentálního věku sestavují, podstoupí je nějaký vzorek populace. Udělají nějaký výsledek a ten musí odpovídat průměru. A samozřejmě budou méně vybavení jedinci a více vybavení jedinci. Ale čím více bude celkově populace méně vybavená, tím bude klesat inteligence, ale průměr bude stále na hranici 100. Dle mého by prostě rozsah IQ stupnice neměl být plovoucí, ale pevně stanovený. S tím, že nyní se považuje, že nad IQ nad 115 má 15% obyvatel a za pár let jej třeba bude mít jen 5% a pak nikdo 🙂





IQ vlastně není nic jiného, než srovnání se současnou populací.
IQ = označení veličiny s názvem inteligenční koeficient (jsem to ve své inteligentnosti nejspíš napsal blbě, ale to není pro pochopení problematiky důležité).





Jeho průměr bude vždy z logiky věci 100, neboť vzorec k výpočtu IQ je inteligenční věk (to co umíš "spočítat"😉 / fyzický věk (to kolik ti je) a to celé * 100.





Takže pokud nějaký vědy stanový že šestileté dítě má vědět že 1+1 jsou dvě, ono to ví a je mu šest je to 1/1*100, tudíž průměr.


Pokud umí už i látku sedmiletého je to 7/6*100 a je nad průměrem atd.





Do čitatele se samozřejmě uvádí přepočty různých testů dle věku testovaného, které vykazují více či méně legitimní výsledek, neboť test musí počítat s více faktory (nejen věk, ale i zkušenosti, různé zaměření a nadání, pohlaví atd...). Problém tudíž vůbec není ve výpočtu IQ, nýbrž ve správně nastaveném testu k jeho "zjišťování".





To však nebrání zjištění, že průměrné IQ našeho národa je podprůměrné 😀 😀
Jožka: no, popravdě uváděný národní průměr je asi 98. Ale jestli správně chápu podstatu IQ, tak vždy se průměrné IQ bude pohybovat kolem 100 a to i v případě, že už nikdo nebude umět psát a číst a všichni budeme totálně zdegenerovaní.
Správně, gaunerům naložit všem stejně, i kdyby byli třeba úplně průhledný.. A na obou koncích společenského žebříčku..


Taky odlehčím.. a předem se omlouvám - nenapadlo vás, že když někdo nakrmí vyhledávač správnejma slovama, vypadnou mu z něj tyhle stránky jako 110Rasistický?





To Daves: IQ 90 je tady u nás v kraji průměr? To je hodně smutný..


Zajímavou věc jsem zahlídnul - kdosi vyčítal Havlovi a ostatním disidentům elitářství, že za sebou "nestmelili národ" a tím jim "sametovka" vypadla z rukou.. Mezi řádkama se dalo vyčíst, že za současnej stav tím pádem může tahle garnitura.. by mě zajímalo, jak to kritik myslel a jak by s lidma, jejichž jedinou duchovní potravou je Blesk "pracoval" k lepším zítřkům on.. včetně tmavočechů.
A je zajímavý srovnat koncentraci cikánů např. Tesco vs. Kaufland v Děčíně. V tom Tescu jsem byl pěkně nervozní.
Petr: tady je vidět, jak to vidí druhá strana:





http://www.romea.cz/index.php?id=detail&detail=2007_11492





Jenom pro pořádek - cigošům nevěřím ani nos mezi vočima, zrovna dneska jsme načapali jednoho černýho jak obhlíží auta na parkovišti před zimákem v Děčíně. Zedníci ho pěkně hnali.
RST: Tohle je velice zajímavá myšlenka 🙂





formule 1 se jezdí v zemích, kde je nejpokrokovejším výrobkem trakař.
Mě je úplně jedno, jestli je gauner bílej, hnědej nebo třeba fialovej. Je to prostě lump a když udělá něco za hranou, patří mu dostat přes držku. Kocába jsem celkem bral, když se věnoval muzice. Ještě "vyhnání" rusáků jsem mu docela zkousnul (ne že bych je tu chtěl, ale oni by odešli i bez něj..), ale jak leze do řiti squoterům a líný verbeži, tím to u mě prohrál. Kdo se takhle veřejně zastává gaunerů, je pro mě jedním z nich.


Ono to je celosvětově nějaký divný.. amíci si zvolili černýho prezidenta, miss vyhrávaj umělohmotný produkty z exotickejch zemí a formule 1 se jezdí v zemích, kde je nejpokrokovejším výrobkem trakař. Kde se tohle zastaví?
Nejsem Rasista ale 5 let jsem žil v ulici Klíšská v její spodní části u Kauflandu v Ústí nad Labem .Moc dobře si pamatuju jak večer chodily krást z Předlic(ústecká cigánská rezervace) cikáni do města benzín přepadávat lidi atd...


Když si vzpomenu jak se jeden černej výrostek v pohodě procházel po střechách zaparkovaných aut a nic se mu nestalo ve jménu toho že mu bylo pouhých 14 let chce se mi blejt.


Sám jsem na vlastní kůži zažil co je to přepadení vod černejch v Krásným Březně (opět další cigánská rezervace).A jediný co mě od nějakého většího zhmoždění z jejich strany zachránilo bylo to že se kousek od nás válela cihla s jejíchž pomocí jsem se ubránil.


Můj názor je že lidi typu Kocáb a jiný zmrdi by si měli vyskoušet snimy chvíli žít. Vůbec se někomu nedívím že pokud chránil svůj majetek tak je prostě zneškodnil.Načapat černýho u sebe v domě nebo na zahradě tak bych ho seznámil velice důvěrně s mojí tesařskou sekyrou Sandwick řka že mrtví nemluví a na zahradě je ještě místa dost.
Abych to zase malinko odlehčil. V tý masáži se mi taky hrozně líbí nadpisy v sekci Super.cz. Kdejaká modelka je nádherná, úchavtná, nenechá nikoho v klidu, konečně se svlékla, případně, když si někdo vyjde na nákup a paparazi ho vyfotí, tak je z toho hned faux pas, jak může někdo jít tak a tak oblečenej ven atd... Když už pro pobavení sem tam nějakou tu senzaci rozkliknu, málokterá z těch vyhublejch koz se mnou udělá, co slibuje nadpis...





A co se týká protěžování menšin, k tomu se radši nebudu moc vyjadřovat. Poměrně dobře je z poslední doby známé moje rodiště - Nový Bydžov a stále tam jezdím, tak trochu vím, jak to tam vypadalo a vypadá v realitě. A rozhodně je to trochu jinak než v TV. Přinejmenším to, že ti co tak brečí i diskriminaci, jsou ti největší gauneři a původci vetšiny zlého. A jsou to naplaveniny, starousedlíci s nima nechtěj mít nic společnýho.