Davide, krása. Seš pašák 😀
A já konečně dodělal jeden projekt...
Petr: jj,tohle jsou borci jak mají být 🙂. Mě se vždycky líbil trial s motorkama..jednou jsme to zkoušeli u nás v "lomu" s dvěstěpadesátkou kývačkou v serii,od té doby se na to rád jen dívám 😋 😀:D.
Taky mam svýho favorita, jen z jinýho soudku... kam se hrabek Ken





http://www.youtube.com/watch?v=20XsaHpRQC8
Petr: šikovnej klučina🙂
Trochu jiný pohled na kolečkáře. To má můj respekt ...





http://www.youtube.com/watch?v=ShbC5yVqOdI
A v čem jsou řidiči takoví ignoranti,to by mě moc zajímalo..třeba že jim vadí když jede cyklista po prostředku a neuhne????? Na školení na začátku roku jsme věnovali cyklistům pěkně štavnatou debatu na deset minut,no přiznám se že jsem si na tebe vzpoměl 😀:D..nechtěj vědět jak se o nich vyjadřoval školicí pracovník,to by tě na místě klepla pepka 😀..Jen mi vadí,že se na to stále,jak vidím tak opravdu stále díváš jen subjektivně. No nic,nechal jsem se unést v mém minulém příspěvku,kašlem na to, s tebou se o tomhle nemá cenu bavit..doufám že neskončíš rozmačkaný někde pod tuplákama jen proto že v tom bude sedět mladý kluk co nemá odhad a jede s tím prvně a jen proto že jsi si plně vědom že si rovnoprávným účastníkem provozu jako kterýkoliv jiný a on to přece musí respektovat at už zkušenosti má nebo ne..Takže opravdu,přeju ti další kilometry bez nehod za klackem tvého biku a nehodlám to dál rozmazávat,omlouvám se za OT.
A my cyklisti opět čekáme, až vyjedou řidiči ignoranti 🙂 Je opravdu nutné se o cyklisty otírat v každém příspěvku?
Ladis: Jojo🙂..nic jiného mi tu nezbývalo..bude to tvrdé ale je to dan za to žít tady..nedá se..a už se nemůžu dočkat na léto až zas vyjedou ti debili cyklisti 😋 😀:D. Ted to bude dvakrát sranda když se musí jezdit na čas.Navíc když mi ty papíry platí oni tak se tam na nějakou dobu upisuju a započítali si do toho i zaškolovací jízdy u nich,takže balík to je ale na druhou tranu v dnešní době je to pakatel😕..a když bude stálá práce tak proč ne,aspon nějaká jistota..


Petr: Nooo,MHD bych nechtěl ani za milion 😀..čeká mě to co říkáš,linkáč,takže crcačky okolo komína,ano,skutečně ještě se starou 734,těch tu maj ještě dost 😀 a ještě ke všem jako střídač takže každý týden jiná trasa..nicméně doufám,že když budu mít takto stálou práci tak mi snad letos konečně vyjde opět HG..
jj Kubo no hlavně když někdo zaplatí papíry 🙂 ono to je pjěéknej balík co ?
Kubo, držím palce v nové práci. O ježdění busem bych mohl vydat knihu, i když jsem s ním jezdil poměrně krátce. Ale v této práci není den bez zážitku. Jo a nervy je zapotřebí mít víc než ocelové 🙂 Kdo nezná, neumí si představit. Jo, záleží na tom, co se jezdí a s čím se jezdí. Umím si představit, že ten kdo točí lajny okolo 100 km je na pohodu, ale pokud dostaneš crcačku okolo komína se zastávkami každý 3 km s vychrchlanou 734-kou, je to o zdravej rozum 😉 Nejlépe ráno kolbenkáři do práce, děcka do škol, dopoledne důchodci do hypermarketů a odpoledne všichni domů. Není nic zábavnějšího. Samostatnou kapitolou v týhle branži je MHD. Půl roku po Praze na mě zanechalo trvalý doživotní následky, který žádná pojišťovna nehradí 🙂)
Jo a jinak s Karosou se mi jezdí super,perfektně se s tím couvá,má to dobrý rejd,je to pěkně tichučké..akorát ta výška 😀..nebí spíš "nížka" 😀..to je nezvyk🙂..
Ladis : No jo no,na jednu stranu jsem rád že jsem se toho ztřepal protože to tu šlo od desíti k pěti,radši ani nebudu zveřejnovat jak a s čím se muselo jezdit..na druhou stranu ovšem se mi s tatrou těžko loučilo..ale plánujem s kámošem koupi Vetřiesky a chcem ji dát na Véčka,myslím,že do dvou let tento závazek splníme 8)! Jenže co dělat,masivně se tu všude na okolí propouštělo,práce nebyla nikde,pracák přeplněný..a když se čsad nabídlo že mi zacvaká vodičák tož proč ne 🙂..jistota stálé práce v dnešní době je důležitá..a já si zatím neumím představit že bych dělal něco jiného než dál řidiče z povolání..i když ted to bude víc o práci s lidma..ale na druhou stranu ze staveb mám průpravou velice dobrou na ocelové nervy😕..
Tak ti nevím Kubo 😉 v zimě a po kotárech je nejlepčí Tatra 6x6 než ňáká Liazka 4x2, to už je lepčí 0+nic tedy pěškobus 🙂))
Tak od minulého týdne dojíždím vlakem "tlít" do autoškoly a připravuju se na budoucí zaměstnání..
SPENCER
Já jsem zimní tlení, využil jak k opravě organizmu tak zaservisování buggy. Když už se plácám doma, tak abyc se nenudil tak sem si krátil chvíle kompletí rozborkou, očistou a sborkou. Ještě chybí nějaké drobnosti, jako náplně do diferenciálů a tlumičů. Jen už aby bylo pěkné počasí a dalo se vyrazit do terénu.
Další blbůstku jsem stvořil v rámci zimního tlení: Obyč. nýtovací kleště jsem přeškolil na nýtování matic M5. Není to na nějaký profi použití 8h denně, ale těch pár, co sem tam potřebuju zanýtovat se s tím udělat dá. Kdyby někdo další měl zájem, můžu takto přeškolit další.
Tak blatníčky a spoiler jsem testoval na auti🙂
Tak jsme to ráno zakřikl,ozval se šéf z bývalé firmy že potřebuje tatrováka na tři dny tak jsem si zatlel s tatrou 🙂.
Jo, když to někdo chce učit létat bez prstenců 🙂)
...u vrtule dítě stálo,


z plna hrdla ječelo,


asi chtělo ruce své,


přišít spátky na tělo...
Šoférovi 813 tiše závidím🙁. To je stroječek 🙂. A pro mě už Tatry minulost🙁(((.
Jak tak koukám na zprávy, tak na Vysočině dostává "zimní tlení" nový význam 😉 Ale tohle foto mě potěšilo, konečně pořádná odtahovka: http://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?r=jihlava-zpravy&c=A120216_101234_jihlava-zpravy_dmk&foto=DMK41398e_Resize_of_DSC00035.JPG
Spoiler je s tahokovem
Už mím balíček od p. Krajanského v robotě..ilustrativní foto
Konečně zas tleju tak nějak autařsky... Víc u nás na webu 🙂.
Tak taky přidám, na střeše se v tomhle mrazu dělat nedá, tak makám doma na bagru 😀
Mně dnes dokopalo svědomí. Na feldě jsem dotočil 20 tisíc od opravy a kdo ví, kolik měla natočeno před kotrmelcem. Takže jsem tedy konečně vyměnil olej. Pěkně -12 za trest a šup na to 🙂
a víko
zhgz
Já momentálně ve volných chvílích dělám na ventilovém víku a chystám dobovou výbavu do erka.
ten odkaz je nahovno...
hurá sláva, mám tie fotky čo sa mi boli odpásli... Aby bolo vidno že sa neflákam 🙂


http://www.facebook.com/media/set/?set=a.205175182909394.46399.100002507415962&type=3
Ale byla kosa. Po první jízdě mě tak zalezlo za nehty, jako už dlouho ne. Za chvíli druhá jízda a bylo to už v poho, to jsem se i docela zpotil.
Jo, máš průser. Je mi to jasný, vytváříte si uzavřený skupinky, věnujete se rádobydrsným zábavám a vyčleňujete se z kolektivu 🙂





Nebo nejsem to nakonec já, kdo se vyčleňuje ?





😀





V poho. Nic se neděje. Ale zrovna včera bych jel.
Kaju se, přiznám se, že jsi mě vůbec nenapadl. A to jsme sháněli další lidi, protože nás bylo celkem tuším 9. Žádná uzavřená společnost. Mám průser, ach jo.
To jsi nemohl dát vědět ? Rád bych jel klidně taky. A nebo to byla uzavřená sešlost ?
My, abychom úplně nezetleli, vyrazili jsme včera večer do Radotína na motokáry. V -10 člověk tak krásně vyfouká a ještě si zazávodí.
Asi ano🙂 ale už jsem si je našel na photoserver.eu
Vítku, to bude tou zimou na těch obrázcích...





Hlavně, že ti nemrzne nic jiného 😀
Klidně je vkládej dál, na odkazu od Chrobáka mi pokaždé zamrzne pc.
ošklivý chrobák, ošklivý... chtěl jsem jim to dávkovat snímek po snímku 😉))
Petru Sládkovi za ten nápad a prezentaci vozů škoda veliký dík 🙂


Pro ostatní kteří mají zájem si to vyzkoušet:





http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/43598/nadra-v-zime-cesky-fotograf-vytvari-unikatni-akty.html
Tie vzdialenosti do toho Pičínu sú udávané v centimetroch? 😀
...tak pro kladný ohlas Vám ještě nadělím 😉
Jirko slušnej oddíl. Koukám že je žena po porodu celkem rychle v dobré formě 😀
Tý jo super 🙂
...přišlo mi něco o co Vás nemůžu ochudit 😉