Petr: Počítají s námi v kempu i s ubytováním neb si musíme spaní zarezervovat sami ???
Taky jsem sousedoj každej den zaházel příjezdovku, aby to odtávalo 🙂)), nicméně nakonec i sluníčko pomohlo...
pak že ta troška sněhu nejde odházet 😀
m8: no a to bylo strachu 🙂
Já jsem ready...
Přijedeme ráno na parkoviště do MB. Vrátím M8 půjčené díly z Černé Studnice.





Lucinka : Prosím jeden výtisk s autogramem. Díky.
Ok, supr. Za start v MB bych se přimluvil, přecijen je to krom hospody jediné slétnutí kde se všichni sejdeme na jednom place 🙂)).
m8: Bez obav, bloudění dle itineráře a jiných zvrhlostí je samozřejmostí.
planujeme nenechat si tuto seslost ujit a dorazit v poctu 2 v jednom voze 😉
Nooo Přes MB pojedu, ale jet v koloně, která bude z 50% neškodovácká mi přijde tak trochu zvrhlé...





Já jen doufám, že malá AOS stále bude 🙂)).
Dejvide, psal jsem uvažuji a taky možná 😉
A kdybysme se dohodli na nějakou hodinku v Boleslavi, byl by zájem o to, jet v koloně do Kokořína? 🙂 Aspoň ti, co pojedou od Hradce, Jičína atd... 😉
jo, ještě jsem zapomněla na Dandu 🙂
hurááá 🙂 já už jsem se lekla, že mi ty knížky zůstanou 😀 ... vzhledem k tomu, že od následného pondělí zůstávám v novém pracovišti, přijedu sice škodovkou, ale Felicií ... což jistojistě nikomu nevadí 🙂 ... počítáme s tím, vyrazíme v sobotu brzy ráno a budeme tam jako na koni 🙂





Přikládám seznam lidí, co tam budou a chtěj knížku ... pokud by chtěl ještě někdo, dejte vědět, ať jich vezmu dost 😉





Jarda


Tom Unger


Máchal a Máchal


m8rinek





Chrobak Sáček


Gotrek


Maty


Petkar


Láďa Ladič


Jikra


Michal Bauer


Ondra Svoboda


Miloš


Tadeáška
Tak taktéž hlásím účast, pokud se nestaně něco naprosto mimořádného. žena jet nechce, ale dostal jsem propustku na sólo výlet 🙂
Jo a 3 radary po 500 metrech.....
Tou taškařicí myslíš hlídku Policie ČR s mobilním stanovištěm STK? 😀 To by byla oprvdu veselá taškařice... 😀
Jelikož jsem trochu v koloběhu událostí vyvolaném nenadálým přerodem v mém pracovním životě, nějak jsem to tu zanedbal. Nikoli však úmyslně.Např. minulý týden jsem byl 4 dny na semináři v Praze a neměl jsem možnost se tomu jakkoli věnovat.





Sraz samozřejmě bude. Bude v plánovaném termínu 31.3. - 1.4.2012. Mám již potvrzeno i z kempu, že pro nás mají místo. Jen uvažuji o změně oproti dosavadní zvyklosti slétat se v Bolce a potkali bychom se možná rovnou v kempu v Kokoříně někdy v dopoledních hodinách. Během nejbližších následujících dní vyvěsím info v článku ... Takže strpení a hlídejte si novinky.





Jo a pokud počasí dá a informace, kterou mám je pravdivá, čeká na Vás v Kokoříně překvápko v podobě skvělé taškařice 🙂)
Asi tvůj výkřik, Radku, ohledně Pacošů zanikl...





Vzhledem k tomu, že se z Pacošů stalo, minimálně pro letošní (loňský) rok, "one-man show", tak můžu říct pouze tolik, že Pacoši snad budou (pokud se mi nic neplánovaného a nepředvidatelného nestane).





Akorát to nebude ve stylu let minulých - tj. nominace na webu apod., ale spíš to bude jako určité ocenění pro aktéry některých událostí roku minulého. Samozřejmě bude tradiční předání ocenění (takže pánové, nezapomeňte přibalit smoking a dámy večerní róby) a následně vznikne i článek...
Noo, na pacoše jsem taky zvědavej, protože na můj dotaz, jestli se něco děje, nebo se to nechalo v klidu chcípnout nikdo nic neodpověděl.
to je taky fakt ... odvolavam co jsem odvolala 😀 ... hele Petre, chces s necim pomoct ... ono priznavam, je to hodne dobra taktika, o srazu, ktery jeste neni oficialni a vsichni se na nej prihlasili, se mluvi podstate vic nez o sraze vyhlasenem, kam vsichni ucast prislibi a nikdo nedojede 🙂 todle je hec ... tam proste musim byt 😀
A to mě by asi znehodnocení skvěle rozjetý akce ošizením o orienťák, vyhlášení, pacoše, již tradiční křtění tiskovin a tak docela zamrzelo ...
Nic přece 😀 ... tak jo, tak sraz dame v 10:00 pred muzeem na parkovisti 😀 ... jen někdo zajistěte ten kemp a je vystarano 😀 ... vidíš Petře, jak Ti pomáháme? 🙂
Tak kdyby se nekonal orienťák, co nám brání se sjet v kempu a tam pokecat, popít atd? 🙂
jojo, taky se bavim 😀 ja tam budu tak jako tak, jedu se ubytovat pred nastupem do meho noveho pusobiste 😀 ...nejprve nalaka, rekne termin a pak se s tichou dusou beztak bavi za monitorem, jak vsichni planuji dojezd 🙂 ... v podstate staci ten kemp, zadny jiny program nutnosti neni 😀 ... a musi to byt, ja uz mam doma 30 knizek pro ty, co si je maji na houskosrazu vyzvednout 😀 😀 Petre dostanes odeme jednu z venovanim, jen tu akci udelej 😀 😀
Zatím to vypadá na "Houškosraz" bez Houšky. Musím přiznat, že se zatím tak trochu bavím tím, jak se všichni chystají na sraz, o němž zatím nepadla žádná "oficiální" informace od organizačního výboru.


Pokud něco doopravdy bude, chtěl bych se také ukázat, podle počasí a možností i eRkem.
Kam se nám zdejchl Petr s nějakýma bližšíma informacema? 🙂
Jardo vážim si tvý nabídky, ale myslim, že u tohohle auta neni potřeba řešit takovýhle detaily...😉 Ale díky 😉
Dejve, ty bys tam potřeboval jinej ten plast pod volant, když budu mít čas tak zkusím nějakej vyštrachat. Chceš?🙂
Taky už pomalu začínám chystat kilo 😉 http://www.skoda110r.eu/?page=aktualkilo
Tak já už tak týden házím...


http://skoda110r.eu/110r/brezen1240002.jpg


A v mezičase hotovo i tuto


http://skoda110r.eu/110r/brezen1240001.jpg
Jestli Chrobák nemyslel výzvu k tomu jak přijít rychle k tvrdé měně...
výzva jak pro koho, bohužel M8 není samička... 🙂
to zní skoro jako výzva....
Ono jde spíš o to, že to opravdu na hodinu není,,, resp ze Žatce kde není sněhu centimetr se to zdát může, ale bohužel...
To mi stejně nezaplatí ani cestu 😀
Za 500e bych byl ochoten to vyházet i bez použití lopaty ve spodním prádle.





Nicméně platí mých 500Kč pokud to Jarda zvládne za hodinu...
Petr : Nejedeme.
M8: určitě jsi se spletl, myslel jsi 500e ? 🙂
Novej špajz 😉 a s tim spojený nějaký resty...
Bejt blíž, tak do toho jdu 😀 Letos jsem si vůbec nezaházel, tady sníh skoro nebyl.





A proč máš erko rozkuchaný?
Jardo, pokud to za hodinu stihneš, tak Ti na tu hodinu dám 500Kč 🙂)). Teda pokud ta lopata nebude namontovaná na UNC, tohle je nadílka za celou zimu, správně slehlá 🙂)).





Ale to budu řešit před srazem, až bude auto hotové, pokud teda budou obecně podmínky na to jet erkem... vloni byly...
Hodinový rande s lopatou a sníh je pryč. Převodovku s motorem vidim na dýl.
A druhý...


A teď co je horší?
Jsou dva důvody proč na sraz nedorazit erkem...


První
Ahoj, já bych se také ukázal, takže 1 vozidlo, 2 lidé, sobota. Už se moc těšíme.
Takže Jikra + Jitka + eRko, Anetka + Petr + Felda 1.3MPI, Luboš + Jitka + nějaká Toytota , všichni so+ne a asi Čalfa + eRko jen na sobotu.... No ...to se nám to rozrostlo 🙂
Tak Dorazím pouze na Sobotu (Jakub Král)plus moje skorožena Kristína a naše Fabia 2 🙂
Já + možná LLadič na sobotu.