Načítá se Vám to taky tak strašně pomalu?
Mmmm, velká bolest...


Táta byl včera s litrem taky na nějakym hobby vrchu někde u Rokycan (Kokotsko), jsem rád že se držel na uzdě a dojel až domů 🙂
nočná mora asi každého...
Hmm...ty odkazy musíte bez tý mezery, nebo si je otevřte přes Virt...