Kompletní masáž celého těla...

Za a) je správně 🙂
Krátká palná zbraň, nebo krabička poslední záchrany? V tomhle případě je to asi totéž...
Tak to nevím. Snad jen, že to byla kpz. Ale značku a kalibr bohužel.
Děti? Nevidím tam jediné, důchodce se bránil napadení 22 a 24let starých mužů! Tenhle termín tam nemá co dělat.





V Tanvaldě by měli lidé dostávat prostředky pro NO snad přímo na MěÚ.





Jen tak mimochodem nevíš čím, případně jakým kalibrem dotyčný střílel?
No zajisté. Z pohledu normálně uvažujícího občana je to jasná NO. Avšak bohužel žijeme ve státě, kde nepřizpůsobivá menšina má taková privilegia, že to nepobírám. Proto má zvědavost.





Jo, a že není normální, aby se střílely děti ... a aby kradly, to je normální ? Nad výroky jejich otce se ani nepozastavuji. Naopak si myslím, že tento způsob reakce na jejich jednání předvedený statečným důchodcem je jediným možným způsobem, jak dosáhnout toho, aby si začali uvědomovat, že jim vše nebude donekonečna procházet.
Jak? Jasná NO, která je prokazatelná (zranění Jirky), dál jeho jasný důvod pro pohyb v dané lokalitě (sms důkaz), ona stačí i výpověď Roma, který netušil proč tam byl, to je jasné +, stejně tak je dobře, že dostál zákonné povinnosti podat první pomoc, která se v tomto dá chápat jako zavolání záchranky (napadl mě, postřelil jsem ho, nevím co s ním je, nepujdu mu zkoumat tep, taky mi může umístit čepel mezi žebra).





Sečteno podtrženo, grázla poléčit a šup s nim za katr, třetího dohledat a uložit do chládku, dál by bylo vhodné došlápnout si na tatínka usmrceného a patřičně ho ohodnotit za veřejné výhružky (smrt za smrt).





Je zajímavé, že otec křičí přece není normální aby se stříleli děti, pomineme li skutečnost, že každý jsme něčí dítě, tak ve 22letech již nikdo nemůže být považován za dítě, naopak v případě kdy byl dotyčný už trestán bych použil termín ,,grázl,,.
K té tanvaldské střelbě. Střelce znám osobně velmi dobře. říkejme mu třeba Jirka 😉 A nakonec i ty negativy. Ty už teda ne osobně, ale vím o koho jde.





Média hovořila o tom, že šli o půl druhé ráno popřát babičce k novému roku a chlapík bezdůvodně střílel. Jak dojemné. Jenže velký kulový. Mládenci šli po půlnoci trochu si přilepšit hmotnými statky, páč doufali, že občané budou na Silvestra omámeni alkoholem a tudíž nebudou tak ostražití. I vzali si na mušku plechovou garáž, která byla ve vlastnictví Jirky. Jenomže jaksi nepočítali, že na garáži je GSM alarm, který majitele upozornil sms-kou, že se cosi nekalého na jeho majetku děje. Šel to tedy zkontrolovat a načapal na místě tři snědá individua páčící plechy na garáži. Ti jej poté napadli s kudlou v ruce, ale ouha, Jirka vytasil hromovou hůl a s jednou rukou dlouhou začal bez otálení vyplácet odměny. U jednoho s úspěchem, druhá rána již tak přesná nebyla a na třetího se nedostalo, protože vzal kramle, co mu nohy stačily.





Tolik co vím s jistotou. Na rozdíl od pisálků a mediálních dohadistů. Celé je to maškaráda a jsem velmi zvědav, jak to při předposranosti z rasismu proti menšině česká justice vyřeší. Jinak Jirkovi všechna čest a pro příště snad jen lepší mušku při další ráně.
m8: to je teprve ta správná masáž





Bydlel jsem 3 roky na okraji brněnského bronxu a moc dobře vím co naši opálení spoluobčané dokážou - přál bych podobnou zkušenost panu Kocábovi, Džamile a všem ostatním rádoby romomilům.
Když mediální masáž tak tady 😕 http://www.novinky.cz/domaci/255562-v-tanvaldu-pohrbili-zastreleneho-roma.html





Být zloději dva neromové tak se dozvíme ve zprávách ,,Majitel nevim čeho nachytal dva zloděje, které při jejich útoku postřelil, jeden ze zlodějů následně zemřel,, tady jsou to cikorky a už jim jde Kocáb hlásat něco o hrdinských činech na pohřeb. Fuj!





Přidáme li ještě nováckou výpověď důvěryhodného mladíka http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/exkluzivne-postreleny-rom-promluvil-o-smrti-bratra.html tak jdu blít hned tady od počítače, nejvíce se mi ovšem líbí výpověď střelce, který se zřejmě po poradě s právníkem odmítá s novináři bavit a tak je hned na pranýři, nemluví = vinen.





Přitom každému uvažujícímu občanovi to musí být jasné jak se situace má a toto povědomí roste se snižující se vzdáleností obydlí k lokálním ohniskům. Začínám zvažovat předchod na větší ráži...
Petr: a malý skřítečci, který kreslej tak dokonalý obrázky, že si myslíme že to jsou filmy a reálný lidi. Celý je to dotovaný a podporovaný tajnou zednářskou lóží.
Jak to že "v telke nic nie je" ? V televizi je obrazovka, tištěné obvody a prach 😉
Hýbe se to, zdaňte to; hýbe se to dál, zregulujte to; a když už se to nehýbe, dotujte to.





:_D
Žďár n/S tady u nás do rána chůůůůůůmelenice jaxviňa napadlo tak 10-15 čísel, ale už to zase taje ...
U nás včera "vichřice o síle orkánu" nic nepoškodila a kolem 20.hod navála asi 5mm závěje, které do rána opět zmizely.
Sníh ??? Nám rostou na jabloních nové zelené lístečky.
Číst to celé nebudu, je to nad mé síly a navíc to již jistě není aktuální 😀.





Jeden příklad za všechny, včera jsem měl naplánovaný ,,výlet,, za kolegou z Prostějova(z Jablonce krásných 250km), probudím se v 8,00 a koukám, Jablonec zasypán pokrývkou 20cm mokrého sněhu, který napadal přes noc, otráven se sunu do nižšího patra posnídat, tam se ji ozývají rodiče ve stylu ,,Nechceš se na to vy*r... vykašlat, koukni jak je venku,, nutno podotknout, že se ani mě v tomhle jet nechtělo, nicméně odpověď zněla ,,Za Turnovem už po sněhu nebude ani stopa, jedu!,,.





Vyrážím o půlhodiny dříve než jsem zamýšelel, probrodím se výborným ledoborcem s názvem Opel Combo skrz rozbředlý Jablonec a jedu směrem na dálnici, nálada se nezlepšuje u nájzdu na dálnici je Transit ve svodidlech a Fabie která po kontaktu sním skončila daleko na louce... bez motoru🙂.





Přejíždím paceřák a hle, před Turnovem ani stopa po sněhu, jen sem tam dešťová přeháňka či silnější poryv větru. Dojedu na místo určení a na večer se ve stejném duchu vracím zpět, jen sníh se posunul ještě asi 10km blíž k Jablonci nikde nic, po dojezdu domů mi to ale nikdo nevěří, protože zprávy jsou plné sněhové kalamity, která zasáhla celou republiku, řádícího orkánu, který dětem sbírá lízátka a rodičům střechy nad hlavou, jen jsem za celou cestu přes půl republiky nic takového nepotkal...





Tak to je ode mě malé včerejší zpravodajství 🙂. Hezký večer...
Ahojte, ja sa k vam tiez pridam,





vsetko dobre do noveho roku 2012.





V telke pozeram jedine CSI Miami a NCIS....a zapnem ju pri veceri, obede, inak mi je na nic, v telke nic nie je🙂





na infosky pouzivam internet. a na idnes mam tiez svoj nazor...
Když už jste mě moje spravedlivě rozhořčené téma odlehčili několika vtipy tak také jeden rád přidám. I v JC se dějí zajímavé a bombastické věci:


Penzistka se snažila kousnout policistku. Uvolnila se jí však zubní protéza - http://www.jicinskozpravy.cz/zpravy/2012/1/2023-penzistka-se-snazila-kousnout-policistku-uvolnila-se-ji-vsak-zubni-proteza.htm





Jinak mě docela překvapuje kolik z vás není dobrovolným přispěvovatelem do pokladny ČT. Osobně používám TV jako domácí kulisu (přeci jenom život v bytě osamělého muže je krapánek jiný nežli v rodinném domku plném kupy dětí) ale taktéž souhlasím s názorem že dívat se ne to kloudně nedá. TV jsem sem se naučil používat pouze jako zdroj zábavy (dobře si vybírám co opravdu podrobně sleduji - a většinou se jedná o seriály jako Sex ve městě, Přátelé, "detektivky" typu Casle, Myšlenky zločince atd...) a jako zdroj informací používám už pouze internet.
Nějak jsem tyhle věci začal pouštět jedním okem dovnitř a druhým uchem ven 😀 v okamžiku, kdy máma, která dělá léta do kultury organizovala ve městě, v kterém bydlí 35 let, mezinárodní kulturní festival, asi každý si dokáže představit, kolik s tím bylo rachoty...





Samozřejmě přijeli i zástupci médií, ale po chvilce je to začalo nudit a když si jeden z reportérů povzdechl, že "je tu nuda a chtělo by to aspoň nějakou mrtvolu u potoka..." přestal jsem mít o novinářích veškeré iluze (pravda, klobouk dolu před výjimkami, ale ty nepíšou bláboly o tom, že v zimě padá sníh a v létě hřeje sluníčko...). Navíc jsem se osobně znal s pár lidmi (reportéry) z TV (nebudu jmenovat o které stanice jde, ale je to napříč jak komerční tak veřejnou televizí) a musím říct, že jejich plat a pracovní morálku jím může každý poctivě pracující člověk závidět...
Jedna ze zpráv jak stehno: http://www.novinky.cz/krimi/255438-v-dennim-sviceni-v-cesku-panuje-chaos-ridici-nemysli-na-koncova-svetla.html





vyjímečně to není bombastické, ale zase je to prosté konstatování faktů a informační hodnota nula. Jen někdo popsal stránku nějakým textem.
Prispevek od Kuby me vazne dostal ... trochu me pak ale zamrazilo, ze je to kruta realita nasi spolecnosti ... my televizi mame asi pul roku a zapina se vecer na zpravy a nebo na prehrani filmu, tak cca 1 za mesic ... predtim jsme ji nemeli a nijak nam nechybi ... ale znam lidi, kteri maji televizi v kazde mistnosti sveho bytu ... proste a jednoduse masirujou nas a je jen na nas jestli se dame ...
A nebo u mě v garáži a dílně..(ČRo1)
Já televizi taky nemám a nějak nám to nechybí, možná tak ty zprávy, ale půlku z toho stejně vím, protože poslouchám ČRo1 a Reginu (v praze) a tam říkají to samý, akorát normálním hlasem a zkrátka "normálně" jako vždycky.


V mobilu si přečtu ihned.cz, idnes.cz, E15.cz. novinky už ani nečtu. Semtam si přečtu zahraniční zpravodajství (zajímavý sledovat zpoždění zpráv u jednotlivých deníků 🙂). A máme se dobře, máme víc času a usínáme v posteli a ne na gauči u televize.





P.S.: ČRo1 je jediná rozhlasová stanice, která má signál i v tunelech.
to Kubaembéčko - nechci se tady s nikým trumfovat, ale ta manželka v MOJÍ rodině ještě ve volné chvíli plácne peška Always Ultra mezi nohy, narve si na sebe bílé kalhoty a jde zdolat první strom, co je nablízku, a následně zcela v souladu s matinkou jde dospělejší dcera se stejnou výbavou řádit na diskotéku. Takže se na mne nezlob, ale toto mi ve Tvém rozvrhu dne moc a moc chybělo. No a občas se s tím Perwolem sejde matinka a dcera na módní přehlídce, kde přesvědčují sklerotického brýlatého buzeranta, že hadry, co visí na dceři jsou dvacet let starý.


Tedy - prosím za prominutí, ale tyto v pravdě zásadní nuance dnešní moderní rodiny mě opravdu moc chyběly a proto jsem je s dovolením do výše uvedeného rozvrhu dopsal. Hezký večer - H
Jojo,lidi chtějí senzaci a když není je třeba ji uměle vytvořit. Proto podobně zavánějící titulky ani nečtu abych se zbytečně nerozčiloval 🙂. A co se týče televizních reklma,když už jste to nakousli..ty jsou úděsné a tak vám tu vložím i něco pro zasmání 🙂 deální rodina z pohledu TV reklam





Ideální rodina žije v novém domku, s velkou zahradou a bazénem, vše zatížené výhodnou hypotékou.





V garáži mají rodinný vůz pořízený na leasing, stejně jako mají na splátky vybavenou celou domácnost.Tak že jsou zadlužený jako prase a netuší z čeho to budou splácet.





Členové rodiny jsou čtyři, otec, matka a dvě děti. Mají doma psa, pravděpodobně labradora.





Mladší je kluk,kterému stále padají kalhoty a nechce do nich pásek, starší dcera,která stále řeší pupínky, které odstraní jedinečným přípravkem a ty černé tečky z nosu nějakou samolepkou. Otec pracuje jako ředitel firmy a v pracovní době chodí na tenis. Ještěže má schopnou sekretářku, která mu ochotně podává tenisáky.





Matka je žena v domácnosti, ale od rána má strašně moc práce. Musí vstávat strašně brzy, aby byla při servírování snídaně, skládající se ze sušenek a pomerančového džusu, upravená, namalovaná a svěží.





Po snídani musí doprovodit děti do školy, nesmí však zapomenout vzít sebou do kabelky láhev Perwolu, aby mohla lidem v autobuse ukázat, v čem si pere svetr.





Pak jde nakupovat a samozřejmě platí kreditní kartou. Po návratu z nákupu uvaří oběd ze sáčku, do polévky nesmí zapomenout přidat vejce. Občas ji u vaření asistuje šéfkuchař firmy, která jídla v pytlících dodává.





Odpoledne má relativně volno, které tráví s přítelkyněmi na procházce se psem a řeší to, že bance musí platit peníze, za to, že si tam peníze dává,nebo je u bazénu na zahradě a mezi její největší přání patří - na rozdíl od kamarádek, které se chtějí vdát nebo rozvést – láhev minerálky.Láhev s pracím práškem,má pochopitelně stále u sebe, kdyby někdo nevěřil, že ty šaty vážně nejsou nové.





Odpoledne se ze školy vracejí děti. Jsou špinavé od čokolády a syn je zamilovaný do paní učitelky s vědomím, že se musí ještě moc a moc učit. Pak děti dovádějí s kamarády na zahradě, většinou si hrají na indiány nebo s míčem.V každém případě přijdou domu špinavý jak prasata a maminka je za to s úsměvem pohladí a bez keců jim hadry vypere,aby byly na zítřejší zápas bělejší než bílé. K svačině jim pak nabídne mléko a cereální sušenky, což parchanty nechává ledově klidnými.





Dostane je až jejich babička, která vytáhne z lednice nějakou tu pochoutku s tučňákem.





Otec mezi tím, při návratu z práce, způsobí dopravní nehodu, ale protože má skvělé pojištění, tak od poškozeného řidiče po držce nedostane.





Po návratu domů se otec zabývá natíráním plotu tou nejlepší barvou, do čehož mu neustále mudruje tchýně (babička), kterou celkem vkusně uzemní.Ale ve své podstatě už se těší,až už bude natírat plot znova,protože tchýně už tu nebude.





Manželka mezi tím při sekání trávy novou sekačkou, kterou mají díky kolu štěstí „zadarmo“ ,dovádí na zahradě s rodinným psem a nemůže si vynachválit, v jaké je skvělé kondici a jak krásné hovno dělá na čerstvě posekaný trávník, díky granulím, kterými ho krmí.





Dcera už asi hodinu u počítače a při zapnuté plazmové televizi, telefonuje s kámoškama, protože s telefonním tarifem, který mají, se to určitě vyplatí.





Je čas večeře. Objednávají si přes rozvoz pizzu, která je ta jediná pravá italská.





Po večeři manželka vezme totálně špinavý ubrus, na kterém jsou zbytky jídla a mapy od vína - mimochodem jediného pravého portského - postříká skvrny zázračným prostředkem a šoupne jej do pračky. Do praní samozřejmě nepřidává žádný doporučený prostředek,takže pračka brzo odejde.Ale konečně si zase může pozvat toho pěkného opraváře.





Když už je v té koupelně, tak na doporučení jedné paní doktorky přetře dalším zázračným prostředkem obklady, umyvadlo a vanu.Pohledem na špinavý hadřík to vypadá, že už tam neuklízela minimálně pět let.





Manžel mezitím s kamarády na pivu řeší, že ten výčepní je nějaký divný a mezitím polyká pilulky proti zvětšení prostaty.





Děti šly spát pod peřinami, jejichž povlečení je tak heboučké, protože je pral sám králík Azurit. A budou se jim zdát určitě jen ty nejkrásnější sny!





Manželka si napustí vanu, přidá do ní úchvatnou pěnu, díky které se po vykoupání bude cítit tak skvěle, jako by celý den nebyla v jednom kole, ale dělala úplný hovno.





Pak si vodrbe veškeré ochlupení na celém těle a namaže se několika krémy, čímž odstraní celulitidu, bude mít ploché břicho a vyrostou jí kozy aspoň o dvě čísla. Přitom bude mít taky bronzovou barvu.





Manžel se vrací z hospody, ale protože má opět své dny, jde ještě se sousedem vyžrat flašku něčeho výjimečně hořkého a výjimečně dobrého. Pak do sebe hodí modrou pilulku a přitulí se k manželce. Před tím si samozřejmě vloží do huby plátek žvýkačky pro svěží dech, protože alkohol moc vábný dech nevytvoří.





No, nesmí na ženu dýchat moc rychle a moc zblízka, aby mu při sexu díky jeho ledově svěžímu dechu nezmrzla.





Z toho všeho vyplývá, že v ideální rodině se manžel fláká v práci a po večerech chlastá, manželka řeší s kamarádkami kraviny, parchanti jsou rozmazlení a pořád špinaví a neumí kulturně stolovat. Doma mají všude špínu,zadlužený jsou až do roku 2300 ale navenek se tváří, že jsou všichni strašně šťastní, veselí a spokojení. Zkopírováno od http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?p=352175&sid=bef81311abe7ef1da2bbc719b9a00950
No, tady v práci je situace taková, že:





Já osobně televizi nevlastním, kolegyně také ne. A další kolega by se jí též rád zbavil, ale jeho manželka s tím nesouhlasí.





Bavili jsme se o dětech, co dělají, když nemají televizi. A jestli nechodí s tím, že "chceme televizi, kamarádi ve škole říkali, že...". Světe div se. Nechodí. Mají knížky, mají hračky, mají fantazii.





Chcete dětem dát dobrý základ pro začlenění do společnosti. Kupte jim televizi 🙂





Televize je stejně jako bulvární noviny pouze nástroj na zábavu. A týká se to i zpráv. Na nudné zprávy nebude nikdo koukat. Lidé chtějí zábavu a senzace. Senzační zprávy a pak kuriozní zvířátka.
A protože asi taky patřím do skupiny s lehce nadprůměrným IQ, pobavila mě včera bombastická zpráva v rádiu, že nějaká angličanka má dvojčata s věkovým rozdílem 5 let. Prý před 5 lety podstoupila umělé oplodnění, z toho se narodilo dítě, zbylá embrya zamrazili a teď jedno rozmrazili a narodilo se z něj druhé dítě a prý jsou to dvojčata. Krásná bombakravina...





Jinak naprosto souhlas s Chrobákem, taková umělá snaha o pompéznost informací mě už spíš odrazuje cokoli z toho číst nebo se koukat na zprávy apod.
Stačí se podívat, jaký jsou nejprodávanější noviny v ČR ...





Dává to celkem nelichotivý leč reálný obraz toho, jaká forma informací je davy žádána. Bohužel.
Já bych k tomu dodal jen toto:





Chrobáku, vyjdi někdy ven a rozhlédni se kolem sebe.





V práci, doma a s přáteli se logicky pohybuješ v určité sociální vrstvě s jakýmsi IQ. To, že umíš ovládat počítač, přemýšlet nad přečtenými zprávami a napsat takhle dlouhý příspěvek, který má hlavu a patu, dokazuje, že tvé IQ se nenachází pod hranicí 90. Už tím jsi překročil národní průměr.





Takže vyjdi ven do průměrné společnosti. Rozhlédni se po lidech, sleduj jejich jednání, rozhovory. A pak si tu poslední otázku polož znovu.
.. bohužel pouze mediální. Jsem člověk (doufám) který se snaží alespoň trošku držet v obecném obraze dění a rád si poslechu názory jiných. I z toho důvodu nečtu pouze jedny noviny (myšleno jeden web) a snažím se dívat na věci ze všech stran. Bohužel čím dál tím víc se na všech možný médiích objevují bombastické titulky uvádějící v podstatě docela obyčejný \\"problém\\".





Příkladem je úvodní stránka aktuálního iDnes:


Hory na severu Česka bičuje orkán Andrea, u hranic stojí kamiony (fotka kolony aut v chumelenici) - když si při tom vedle rozkliknu aktuální zprávy o počasí a dám sílu a směr větru, tak nikde (ani na hřebenech) nepřekračuje 20m/s, většinou je kolem 10m) Při pohledu z okna mží a a fouká \\"čerstvý větřík).





Rychlokurz smyku: sníh zasypává Česko, naučte se na něm jezdit (fotka trabanta na 1mm poprašku) - zima je tu každý rok, sníh se klouže také pořád stejně a min. ten trabant už to parkrát zažil. Nevadí mě že připomenou jak se slušně chovat na silnici, ale proč ten bombastický titulek??





Náboženská policie v Egyptě: další hrozba pro turistický průmysl? - další senzace... Měl jsem to potěší již muslimské země navštívit a popravdě cítil jsem se daleko bezpečněji nežli někde v západním velkoměstě. To že do mešity nesmí ženská, že tam nemám lézt v kraťasech a pod. detaily, to nevidím jako nějaký problém. Jsem tam cizinec, jedu poznat jejich kulturu tak proč bych neměl dodržovat jejich pravidla?? (ať už zákonná či náboženská)





Novinky.cz:


Do ČR dorazil silný vítr, sněhové vánice komplikují dopravu (fotka se sněhovou frézou uklízející silnici) - a pod tím seznam několika stojících kamiónů v kopcích (prakticky nijak rozdílně od jiných zim) a info, že v Krkonoších napadlo 15cm sněhu (to není kalamita ani na Jičín natož na Krkonoše), vše doplněno o hezkou fotku žigula vyjíždějícího z hromad sněhu (která je ale těžko aktuální http://media.novinky.cz/692/196921-original1-urekl.jpg )





Do pátku připadne na horách až 70 centimetrů sněhu, hrozí závěje - jenom ať padá.. konečně!! 70cm na horách je tak minimum a závěje?? Komu vadí závěje kolem Vrbatovy boudy??





Sicilská sopka Etna opět chrlí popel a lávu - jo, a už to dělá pár set let, takže novinky zase objevili nějako aktuální novinku a palcové titulky tomu jenom dodávají šťávu.





Počítačovým hrozbám kralují viry šířící se přes USB flash disky - kdo by to řekl? Před 10ti lety to byli diskety. Dnes se běžným přenosným médiem stal USB disk tak jaká směna se dala asi tak očekávat?? Ještě to chce nějakou studii který přijde na to že nejvíce sajratu se šíří během nelegální distribuce her a porna. To bude pak slávy že jsme to odhalili.





Nechci by vznikl dojem, že jsem nějaký zapšklý zpátečník zamilovaný do zpráv o tom jak se krásně naše pracovnice starají o národní poklad v podobě prémiových dojnic a o kolik jsem překročili plán ve výrobě železa... ale prostě bych jenom ocenil seriózní zprávy nesnažící se o vytváření bombastičnosti z ničeho. Důležitost zprávy je stejně naprosto subjektivní (prodejce suvenýrů na úpatí Etny ocení určitě jinou zprávu nežli ten z Vrbatovky) tak proč prostě nenechávají média člověka aby si sám určil co je tak senzační a co je jenom plácnutí do vody??





A nebo jsme opravdu ovce z tupých netupější, které se musí směrovat na co se mají dívat a co za jejich pohled nestojí??