Vyndané BERUny jsem dával protože to byly rozumně drahé svíčky s platinovou elektrodou. Teď jsou tak ty NGK, což je 3x klasické elektroda. Ale už jsem objednal Brisky na LPG určený pro tenhle motor.
Stav svíček je po ranním studeném startu a přejezdu do servisu. Před výměnou svíček se motoru do 3.000.ot vůbec nechtělo a při i relativně malé akceleraci šel na tři. Teď jde na tři jen při prudké akceleraci (rozuměj plyn na podlaze). Čili zlepšení po výměně svíček je markantní... Tlaky na tomhle nemám čím změřit svíčky jsou dost hluboko v bloku...
Pokud by to byl můj stroj, tak bych dával běžné svíčky, tyto víceelektrody mi nedávají smysl.


VW logice nerozumím (oni že?), ale ani vadné čidlo klepání by snad nemělo mít za následek vynechání jiskry. Takže chyba bude asi někde kolem VN třeba odpálená cívka (jsou-li na svíčkách), nebo chyba ve vedení.
Co tlaky ve válcích? Fouká to hodně z odvětrání klikové skříně?


Může být zanesený katalyzátor. Odhalení prosté - rozpojit výfuk před katem (za turbem) a zkusit.





Takže pro začátek mám 2 rady:


1 - zkusit katalyzátor, případně prošťouchnout, odstranit, vyměnit.


2 - zkontrolovat tlaky a případně řešit kroužky atd...





I zahnojení svíček ukazuje na možnost zanesení katu a špatného odtahu spalin. Pak se ani netočí moc turbo a nemusí to jet.
Drazí přátelé, rád bych zde zkonzultoval drobný problémek který mě asi týden pronásleduje. Od pátku se Rudému Říjnu nechce do otáček, při pokusu o větší akceleraci se klepe jako stájový pinč paní Vomáčkové. Řeším to formou telekonference se samotným velkým Sáhibem von Dobrovice, ale i Vám jsem chtěl dát možnost pochlubit se svými zkušenostmi... jak mnozí vědí jedná se o 1,8 20VT (APP)











...původně jsem měl teorii, že na vině je čerstvě natankované LPG nevalné kvality, nicméně problém se projevuje i při jízdě na benzín. Postupem času bylo odhaleno, že motor jede při akceleraci jen na tři válce. Na diagnostice není žádná závada - ani sporadická. Vzhledem k tomu že LPG je známý svíčkožrout, přistoupil jsem ke kontrole a preventivní výměně svíček - po ruce byly jen NGK BKUR6ET, což není sice ideál pro tenhle motor, ale lepší než vidličkou do oka. Původní BERU Ultra-X Platin viz. obrázek níže... Chování se výrazně zlepšilo, běžně akcelerovat jde, ale problém přetrvává při pokusu o prudkou akceleraci. Veliký Sahib vyslovil teorii o vadném čidlu klepání. To by mohlo odpovídat tomu , že na diagnostice není detekován vynechaný zápal. Nicméně čidlo není zrovna nejlevnější a tak bych ho nerad kupoval na slepo. Co si o to myslíte? Jak analyzovat kde je zakopaný pinč paní Vomáčkové?











veledíky a krásný den SDG
Rudý Říjen production uvádí ČTYŘI STATEČNÍ