Já Tě normálně kopnu 😀


http://skoda110r.eu/?page=praxe140rr11


http://skoda110r.eu/?page=praxe110r11





Je pravda, že aktualizací za leden moc není (jiný článek viz novinky), ale to je tím, že o zkouškovým jsem pořád zalezlej doma 😕.
Tak DejV si dělá podložku pod stoleček, osmák přebíjí na devítky, RST uklízí.... to by mě zajímalo kdo vlastně dělá něco na autech??
No počkej a co Ti z toho Mosina zbyde? 😀 Já bych rád, abych tohle jen používal a nevrtal se v tom, ale... Udělat si tu na pěkno právě Mosina to by byla parádička 🙂)).
Tento to zo zimným tlením preťápol 🙂


http://navratdoreality.cz/?p=view&id=12211
Jo, aj Mosin... Akurát keďže som rozmaznaný fracek, tak som objednal novú ťažkú hlaveň, práve je vo výrobe, robí sa nový kompenzátor, epoxid pre pillar bedding je na ceste, montáž už doma, optika tiež na ceste, drevo na novú pažbu v procese výroby, odpružená pätka doma... Pomaly ale isto to pribúda 🙂
Mě by stačilo 72x39 a k tomu nějakou pěknou kosu🙂. 7,62x54R žere Mosin? Toho bych si taky uměl představit 🙂)). Ale zatim jsem skončil u krátkejch, příští investice bude do trezoru a ne do zbraně...
m8: konečne spriaznená duša 🙂 Ja síce neprebíjam, kupujem viac ako výhodne, ale kamarátovi vláčim zo strelnice kilá hilzní každý víkend... Ale asi kúpim lis a matrice na 7,62x54R, a na 308W má kamarát, bude to hodnejšie plieskanie...
Začíná to motorem a pak to bude i renovovaná kastle v tom obejváku🙂
Davide ty mlč 😀 A Jarda je celkem blízko tím, že to bude v obýváku 😉 No je to asi jasný...
Funkční socha do rohu obejváku? 😀
Můžu já? 😀
K mé anketní otázce, co si myslíte, že vytvářim: Chrobák je docela blízko, ale ještě to neni přesně ono 😉
9mm L, 131gr komolý kužel, 4,4grs Ba9
Pěkné, jakou ráži přebíjíš?
A tak to já jsem si na tlení z tepla domova pořídil ještě tuhle hračku
Abych to vrátil zpět k původnímu tématu, v rámci zimního tlení taky provádím drobný opravy v domácnosti, který se dlouhodobě z různých důvodů odkládaly a snažím se o průběžnou debordelizaci všeho - od hadrů ve skříni až po díly na auto.
Vzhledem k povrchovému leštění bez větších zásahů do vnitřních částí to tipuju na uměleckou skulpturu vystavenou na obdiv v rohu reprezentační části garáže.
Kdepak, hasičská stříkačka to nebude, s objemem 1,1 by si s tim nikdo ani neuprdnul, protože konkurence je v této branži veliká 😉 Nějaký další návrhy? 🙂
Dejvid: Já vím, já vím 🙂) Ale nebudu prozrazovat, to by bylo nefér.
Tak to už mi přijde jako z říše snů, ale dvoulitry jsou...
V opavě je firma co dělá tyto motory a myslím že umí udělal i 2200ccm nebo 2500ccm
Tak tak, koneckoncu na foto i troska je a objem na 1800ccm nekončí, hasiči jsou cvoklí 🙂)).
Danda: 😀
Ferdo to je nesmysl do čerpadla se pchá troska převrtaná na 1800 kubíků
Maty do toho ti nefušuju
Dejvid: Tak keďže nebude určený do auta, tak bude verne slúžiť dobrovolnému hasičskému zboru 😀 Proste sa k tomu pridá to veľké čerpadlo, čo čerpá vodu z kade. Myslím takéto niečo, ako na foto. Ak som niečo zle pomenoval, tak sa ospravedlňujem. Nie som hasič 😀
U mě zimní tlení probíhá takto: http://www.skoda110r.eu/?page=motorr


Do auta ho ale v plánu dávat nemam, kdo uhodne, jakej bude jeho účel? 🙂
Moc pěkný Dane. A hliník si leštil sám?
Davide vím co a jak, v práci máme taky něckolik NC válcovaček, už jsme dělali i osy kol na kejvu 😀 Spíš oceňuju tu akci do které ses pustil, je to fajnové.
Co vše dnes umí CNC, mam naprogramovaný i dify pro Webera, ale jen najít čas to tam nasypat, přecijen jsou to 4serie po 4kusech točenejch na 2x tj. 32 upnout hliníkovej špalek, asi ta nejhorší varianta pro CNC obrábění 😀.
tak to je velmi pěkná prácička
Číslo si nepametám, musel bych ho hledat, nicméně pevnost 10,9, válcovaný závit...
jéééj, závitové tyčky s rozklepaným koncom 🙂 Aký materiál?
V mezičase se snad podařilo dohodnout výrobu dalšího artiklu 🙂.


http://skoda110r.eu/140rr/leden1220002.jpg
http://chrobak-sacek.rajce.idnes.cz/2011-12-09_Model_eRka/





dostal ho táta k vánocům, ale kdo bude lepit zatím nevím 😀
mnooo... ja som si zadovážil novú dielničku, kde sa začína robiť na cabriu a kde si budem robiť kudlíky, pažby a podobné nezmysly... Aj by som sem dal fotky, ale mladá fčéra stratila foťák, koza... Som na dovči v Tatrách, a mal som fotky v kompakte - reku večer na hoteli ich sem vložím, a houby, foťák v trape... Takže až sa vrátim, tak sa pochválim 🙂
Ke tlení jsem si ještě přidal drobný tuning velký fabie a zahájil jsem repasi silničního kola, abych měl na jaře na čem vyrazit.
Radku přes splašený trubky je tu specialista Danda, jeho stádo čítá mnoho takových motorových kol
Tak kdybyste vy dvoukoloví kutilové neměli co dělat, tak jsem objevil toto: http://aukro.cz/jawa-stadion-s22-i2057062269.html
Výska:Ta garáž je suprová... Taky mám rozdělanou 555ku, ale jaksi není čas ji dorazit.
Výska:Ta garáž je suprová... Taky mám rozdělanou 555ku ale jaksi není čas ji dorazit.
No počkej počkej, na těch rejžových "jebkách" jsme se ještě ani nesvezli 😀 Jinak sajda k 640cítce je čistě na výletění s klukem po přilehlém i lehce odlehlém okolí, jinak bych jí neměl a tu 640 jakbysmet. Jinak V70II D5 chválím, to je kvalitní vůz, taky jsme ho měli, s nejslabším dieselem a taky to nebylo špatný. Velmi jsme si na to zvykli a od té doby máme další 2
další hračka na zimní večery...
Miloš : čoveče pěkná garage. z motoreček máš moc hezkou 471, hlavně moturek 250ccm ve dvouválci je parádní svezení, 477 zrovna tak. ten socialistickej pérák typ 640 dej do řitě 🙂 japonský jebky zrovna tak 🙂





zkus tohle
m8rinek: Davide pokud na to nějak nespěcháš, můžeš mi věcičky na leštění předat na srazu. Pokud spěcháš, můžeme se domluvit po mailu 😉
Miloš : V70II,D5,R vzhled





300PS k čemu mi by bylo, kdo by to živil? Nejsem blázen. 160PS v D5 staci. Chtel jsem SAAB nebo Volvo. U saabu se mi nelíbil benzín v turbu = žrout. Nepotřebuji závodit, stačí když v pořádku dojedu kam potřebuji.





Stanley : Ahoj,njn, žere mě to, Volvo jsem si přejmenoval na "moderní sráč


". koupíš na to cokoliv a kdekoliv, už to není čistě mechanické auto. Holt stárnu a bojím se o dceru, manželku i sebe... Ale nejsme buchejří rodina, na dovolenou - RDGA pojedeme karkulkou 🙂
To jsou chromy panečku 🙂
A k tématu. Pracuju na:





•domě, kde budujeme trucovnu (šmajchlkabinet, pokoj pro hosty) a kluka pokojíček


•na jawě 354 rok 1955 (žrout peněz)


•na jawě 640 se sajdou 562(upgrade na 563), rodinný 3-kolák


•na rejži, se kterou hodlám letos pojezdit


•na jawettě sport, se kterou finišuju a pak jí parknu do šmajchlkabinetu


•a na mopedovi Jawa 555, který má krapet hnutý rám.





https://picasaweb.google.com/108379913661945114611
dejvV: i ty jeden, fakt je to eRko? tak to si mě přijemně překvapil. 300PS je velmi pěkných a kvalita je zřejmá. Naše dieselová S60átka má sice o 115PS méně, ale má stejný ukrutný moment (400Nm) a poloviční spotřebu. Jinak ale auto chválím, velmi vypečené. S díly můžu hodit odkaz na p. Formánka za Cvikova, teď mi bude měnit odešlou převodovku v zeleňákovi a léčit šrámy na S60tce.





http://polarcars.cz/