Jaké auto za 30 až 60tis.

1,8T+LPG mám, spotřeba super, ale kupní cena úplně někde jinde...
pak jsem koukal ještě po BMW nejlépe trojková, či pětková řada


http://auto.bazos.cz/inzerat/19159425/BMW-323i-25-Xenony-koupeno-v-CR.php
Výska: Volva se mi líbí hlavně s60 s80 ale mám strach ,že bych ho neuživil. Navíc nevím jestli bych si na takovém autě něco dokázal opravit sám
Volvo V70 kombi (S70 sedan ) - diesel i benzín


Volvo 850 sedan/ kombi - diesel i benzín


Volvo 940 sedan/ kombi - diesel i benzín








vše se dá pořídit v této cenové relaci, řeči o drahých dílech neberu jako argument, nechá se sehnat spoustu dílů za rozumnou cenu. Jako +, kromě kvality, trvanlivosti, robustnosti je i obrovský zavazadlový prostor (stavba, rybky atd.) A aby mě nenařkli že tu chválím jenom švédy, tak třeba staré audi nebo mercedes jsou taky dobrá volba, i když je fakt že rozpočet pokryje tak nákup vozu, nějaký ten další servis tě ale bude čekat u jakéhokoli ojetého auta.
m8rinek:líbí se mi A4,ale mám strach z cen ND


vhml: ta spotřeba se mi moc nelíbí spíš 1.8T + LPG


Lucinka: Luci čim dřiv tim líp, ségra dodělava řidičák a feldu po rodičích ji budu muset předat do konce listopadu. Navíc felda je taková nejkrajnější možnost, protože si myslím, že bez garáže by sebehezčí felda do roka hnila a taky je zde ta bezpečnost.





Ještě mě celkem zaujala 406ka, ale vesměs jsou to 2L HDI a nevím jak by se tomu motory líbila cesta 12km tam a zpět. Dále jsem pokukoval po toledu a cordobě.
vitku, kdy je do budoucna? ... mozna bude v polovine pristiho roku na prodej moje krasna felinka nikde nekvetouci, plne servisovana ...
Pokud do budoucna na stavbu, tak Sharana VR6. Sice to žere 12, ale právě proto to nikdo nechce a stojí to pár korun.
Volil bych starší audi kolem roku 94-98 za tuhle cenu bych si dovezl z Německa něco v plynu, ty auta fungují a mají úroveň.
Přátelé obacím se na Vás s prospou o radu, která nemá nic společné se škodou 110r. Nastal čas koupit si nějaké přibližovadlo do práce. Problém je v tom, že by mělo být za poměrně málo peněz a to v rozmezí 30 až 60 tis. Auto budu používát pouze na cestu 13km do práce a 13km z práce, dále na ryby a v budoucnu snad jako pomocník na stavbě.Důležité je, že auto nebude mít garáž a bude stát jen tak na dešti.





Mezi mé favority patří následující:


-fabia, nejlépe sedan, či combi motor asi 1,4 mpi 50kw, nebo 1,4 DOHC 55kw


-citroen xsara s motorem 1.6 80Kw, popř. 1.4 55kw


-peugeot 307 se stejnou motorizací jako u výše zmiňované xsary


-peugeot 206, pod kapotou by klidně mohla být i ta 1,1


-stále mě láká nějaké felda díky nízkým pořizovacím a provozním nákladům,ale bohužel strašně hnijí


- octavie, ale moc nevěřím, že bych kolem 50ti tis nějakou sehnal.





Pokud máte někdo s těmito vozi zkušenost, budu moc rád když se o ni podělíte. Samozřejmě budu vděčný za jakýkoliv názor a doporučení na jakékoliv jiné auto v této cenové relaci.