Jasně že zaujalo, jsem velkým fandou skupiny B, takže díky 😉
Zajímavý to je každopádně!!! 😉
Někdo mi to poslal tak kdyby Vás to taky zaujalo:





http://www.motortech.sk/media/groupB-copyAMR.pdf