Zajímavost
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Luky
2. březen 2007
Jasně že zaujalo, jsem velkým fandou skupiny B, takže díky 😉
Líbí se
Link
Odpovědět
Láďa Ladič
1. březen 2007
Zajímavý to je každopádně!!! 😉
Líbí se
Link
Odpovědět
S.D.Gotrek
1. březen 2007
Někdo mi to poslal tak kdyby Vás to taky zaujalo:
http://www.motortech.sk/media/groupB-copyAMR.pdf
Líbí se
Link
Odpovědět
2. březen 2007