120S
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
kpt.Budha
6. březen 2007
Aha, tak to je skoda, ja myslel ze by to nejaky cislo mohlo mit
Líbí se
Link
Odpovědět
Jarda.r
5. březen 2007
Já mám nějaký dodatek ke katalogu a myslím že tam nějaká zmínka o 120S byla, ale že by tam přímo byly závodní doplňkové díly to ne.
Líbí se
Link
Odpovědět
Tátomechanük
5. březen 2007
A to nemluvě o tom, že já tam neměl (kopce-okruhy) žádný
http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=162
Líbí se
Link
Odpovědět
Lord-Dj Free
5. březen 2007
ej oprava panel 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Lord-Dj Free
5. březen 2007
pokud vím tak si každej dělal středovej penal sám podle libosti!
Líbí se
Link
Odpovědět
kpt.Budha
4. březen 2007
Nemáte prosím náhodou někdo katalog náhradních dílů na 120S? Případně by mi i stačilo jenom číslo středové konzoly. Moc díky
Líbí se
Link
Odpovědět
6. březen 2007