Svetveteranu.cz a Škoda 110 R

Zdravim ve spolek! Už jsem tu delší dobu nebyl a tak s potěšenim koukám, že se tu už objevilo pár reakcí na www.svetveteranu.cz...





No věci se mají takhle. Začal jsem na tomhle webu působit jako redaktor (vězte, že to nedělám pro špinavý, resp. žádný zisk, ale jenom z lásky ke starým autům 🙂 a jako majitel (zatím nepojízdného) eRka hodlám o tomhle našem národnim pokladu připravit nějaký povídání... proto bych rád od vás všech získal všelijaký podněty, nejen co se týče článku, ale i webu samotného, jak se vám líbí a tak...





ke spolupráci na článku bych rád touto cestou požádal i Martyho a RST... stačí jenom, když mi dáte svolení k čerpání z webu (Marty) a z knihy (Radek)... s řádným citováním, samozřejmě 😉





Vzkaz adminům: nerad bych, abyste tenhle příspěvek brali jako nějakou inzerci... až to bude aktuální, rádi bychom vás oslovili s nabídkou výměnných bannerů... zatím to má čas, musíme Svetveteranu.cz na to teprve připravit... ale určitě by vzájemná spolupráce byla pro oba projekty výhodná.





jo a taky jsme si s Evženem (hlavní hybná síla webu) říkali, že by nebylo od věci udělat něco jako srovnávací test 110 R a 130 RS... tak kdyby měl majitel některého z výše uvedených vozů zájem... 🙂))