No je to trošinku,jinak to druhé víko je pro rozdělovače,které mají opačný smysl otáčení.Takže tímto se vyřešil problém s použitím dvou různých systémů.
Vse je tak jak ma byt.Prsa suche skrine v pozadi s pumpou ktera zene vodu pres hlavu.Z toho duvodu se tam vejde spatne rozdelovac a je moznost ho posadit vpravo kde je mista dostatek.
a co je ta poklicka vedle rozdelovace to ma byt taky nejak jinak ne ?
olejové čerpadlo pro suchou vanu 130RS
ako tak na to kukám, čo to ye?