diky ja mam s timto vymyslem menen internet dosti problemy jelikoz ja sem clovek kery danou vec musi nejdriv rozebrat pohrabat se v ni a pa teprve to treba i pochopim a muzu s tim delat 🙁 taze malokdy najdu to co potrebuju
Zkus začít tady: http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=237


Tam si myslím najdeš odpovědi na své otázky.
vim ze v posledni dobe otravuju hodne ae: kamos vytah motor ze stovky ptz mu odesla lamela ae to vas zajimat nebude de o pritlacak mel tam klasickej( ten s tema trema velkejma packama) a doma vyhrabal druhy taky 180 ae paprskovej (nebo tusim ze se tomu tak rika). otazka zni kery tam dat oba vypadaj dosti solidne a nechybi jim nic a kerej ma jaky vyhody. vim ze ten klasickej se nejak steluje (ted nevim na kolik ae mam to nekde napsany) ae nevim jesli se parskovy stelujou ani sem nenasel misto kde by se stelovat daly. diky za vse a omlouvam se ze furt otravuju