... bych moh vyprávět, co vymletá, nebo posunutá kulička dovede... táhlo mám trochu zkroucený a Z jde opravdu docela špatně řadit, zato dráha pro 1-2 a 3-4 jsou těsně u sebe. Takže jen potvrzuju již řečené, natočení táhla a kulička.
Problém může bejt v tý kuličce, stejně jako ve volmé kleci u převodovky, nebo můžeš mít blbě natočený to vrchní víčko na konzoli - moc si to nevybavuju, u 4-kvaltu to má 100% vliv, u 5kvaltu ale myslim taky.
ty konzoly jsou skoro stejný ...jenže na 5 musíš vyklonit šaltpáku více než zpátečku a proto tam je dole takový ten plech-kulisa aby jsi nešel z pětky do Z
ten tvůj problém bude asi v tom že jsi neudělat to splácnutí přesně a nemůžeš to táhlo otočit tak aby ti řadilo 5+Z....a ještě dotaz není ta plastová kulička dole na šaltpáce ošoupaná ? možná by pomohla výměna za novou je to běžně k sehnání
No řekl bych že je problém v konzole řazení, správně by jsi k tomu měl mít konzolu na 5Q ale může být i problém v tom zkráceném táhle
a jak jsi zkrátil to táhlo ? uřezal ten placatý konec u řazení a znovu splácnul a navrtal díru ? mohlo se ti stát že jsi to splácnul v jiném úhlu a potom prostě šaltpáku nevykloníš tak aby jsi zařadil 5+Z
Pokud máš konzolu na 4Q tak se ti může i stát že budeš chtít zařadit 5 nebo Z a šaltpáka ti vyjede z toho spodního uložení a nebudeš řadit nic :O(
ZADĚLAL SEM DO ERKA 5Q PREVODOVKU A NEJDE ZERADIT 5 A ZPÁTEČKA,1,2,3,4 JDE V POHODĚ ALE NEJDE TO VYKLONIT NA 5 A ZPÁTECKU,ZKRÁTIL SEM TÁHLO ZE 4Q,NEVÍTE ČIM BY TO MOHLO BEJT?DÍKY
21. březen 2007