Športová Š 20 alebo chybička se vloudila

Možná se opravdu vloudila chybička........možná tam měl být Š 120 motor objem 1350 ccm tzn motor 130 převrtaný na 77 mm
já teda nejsem specialista na motory ale pokud vím tak bez přeplňování jde dosáhnout výkonu motoru přibližně desetiny objemu motoru takže ze 1200ccm by měl jít dostat výkon kolem 120koní tak se mi nezdá že by si tam chtěl napsat 135KW 🙁
škoda že tam neni fotka🙂
bych rek ze toho asi moc rict neztihly... 🙂
Hmm, 1800 koní z 1200ccm, to celkem ujde...


Těžko říct co na to říkají poloosy 😀
Je, to je dobré, ja tu kritizujem chybu v inzeráte a sám to napíšem v predmete zle. Dva v jdnom🙂))