Zdravim


omlouvam se, ze se vměšuju do diskuze, ale nevim nekdo


o litinový osmikanálový hlavě na škodovku..


děkuju moc za každý info..


tel. 777 947975


email. kolar@isccz.eu
jen aby sis nenabehl. Mne se to povedlo. Nevim o kterych 50 000km mluvis, asi o tech poslednich. Taky kdyz uz neco delat a investovat cas a penize, tak poradne. Preber si to po svym. Trochu mi ta Tva fotka taky pripomina ekologickou havarii. Trochu kultury a ohleduplnosti k maticce Zemi kamarade. Kdyz pochopeni nema profesor Klaus ("globalni zmeny zivotniho prostredi nezpusobuje lidstvo a jakekoliv snazeni jsou vyhozene penize..."😉, tak bychom ho meli mit my. Mirek
omlovám se za překlep hned na začátku mělo být NAJEZDIL
ten motor co mám vyfocený nejezdil asi 50 000km jenže to měl takový člověk co se v tom furt rýpal a těsnění pod víkem ventilů bylo 2x roztržený ... tak je jasný že to bylo hoodně potečený od oleje, hlava nebyla pořádně dotáhlá ... tak doufám že ten motor ještě pojede po hodně hodinách práce 🙁
Jeste nova hlava - na doplneni k Dzonovym fotkam.
Jsem si myslel, že si Laďa-Ladis s tim dieslem ze stoury jen utahuje, aby ho potrapil. Taky posilam jednu fotku bloku s pisty - v detailu je videt jejich tvar. Jinak ten Stouracvokuv motor vypada jako poradna plecka. Ja bych si rozmyslel delat na nem GO. Jen ho vycistit bude pekna otrocina. Nakonec zjistis, ze je blok dole u dosedacich ploch valcu vyzrany a bude vymalovano. Samozrejmosti je taky dobrá litinová hlava na 130.
Tady jsem to taky vyfotil...
však já nic proti tobe nerikam 🙂
No tak sorry ale ta fotka moc klame 🙁 takže to opravdu vypadá jakoby to byly jiné písty ...se stydím a jdu chcípnout do houští 🙂
tak tu posledni otazku odvolavam až ted sem si pořádně přečetl diskuzi o něco níže o hlavě 120ls 🙂
jo jo to sou ony 🙂 jo ktomu dodám ještě jeden nevhodný dotaz když bych chtěl snížit hlavu resp.jen přebrousit byvá problém s tím vypouklutím, aby to udělali aji v hlavě ???... vlastně jak když je 110R motor taky má vypouklí písty .. tak bývá stím problem? přebroušení hlavy stojí kolem 300kč tak abych pak nedošel a neplatil 1000kč že tam museli dělat aji to vypuoklí (nejsem si jistý jestli se tomu říká bombírování )
Ono to vypadá na té fotce tak nějak plastičtěji, jako by byly ty výběry mnohem hlubší než ve skutečnosti jsou.





Na mé fotce by to měl být ten píst zcela vpravo 😉
pro ladu ladis musim ještě dávat tu fotku hlavy??? když vši potvrdili že je to origo? jen tak abys věřil


vím že sem tu před tím psal hodně ale ted už jen opravdu nutný věci 😉
to sem rád že je to normální ... chcu pak snižovat hlavu a bál sem se že když to bude nejaký homemade tak by mě nikdo neudělal vybrání v hlavě kvuli tomu vypouklemu pístu
aj ja som ich mal v motore 130L
Ano, tieto piesty na obrázku su normálne 130kové.
Lada Ladis-klidne Ti ty pisty dovezu ukazat na urad ale sou to bezne pouzivane 130 pisty a blaboly o dieslu sou jen pro zasmani
Normální 130.......
Nene, ty písty jsou vypouklý a v místě ventilů jsou rovný - já to mam na 130kovym motoru taky tak.





Pokud tam jsou rovný písty, tak to není originál, jsou zřejmě nahražené písty z Favorita.
já netvrdím že jsi tenhle podvod spáchal ty. I když 😉 ale tohle jsou písty s nějakýho dýzla nebo to někdo upravoval na tubo a snižoval takhle kompresi i když je to divná úprava ...k takovým pístům by patřila rovná hlava aby ventily zajížděly při otevření do toho vybrání v pístu.





no ale hoď sem foto hlavy, ale žádný podvod :O) hlavu z tohohle motoru ne tu tvou do tý není vidět 🙂)))))
to si nedělám prdel klidně pošlu jiný fotky kde jde vidět celý motor aji hlava k tomu vybraná, ten motor jezdil... vidělal sem ho že ho zgenerálkuju a dám si ho eRka...
si tady něgdo dělá prdel ...to jsou písty z dýzla 🙂
na fotce je motor 130 ale když sem asi před rokem dělal na rapidovy těsnění pod hlavou tak tam 100% byli rovný písty a tady nejsou nevíte někdo který motor je origo 130 a který už byl asi předělaný? neb jestli se dělalo více verzí?