Este doplnim, ze myslim aj skontrolovat tlakovy spinac na valci. Da sa aj priamo napr ziarovkou pri zoslapnuti pedala brzdy.
Zapojenie ma zvlast pravy a lavy vstup od spinaca (od tlakovych spinacov na valci ku akoby prerusovacu na blinkre - tak vyzera) odtial uz ide zvlast prava a lava strana. Moznosti je viacero vadny prip. zalepeny kontakt v tomto spinaci, pripadne odpojeny kontakt z neho (ak si mal dole palubovku , alebo hybal z nejakeho dovodu s kabôami), alebo preruseny drat z prer. do svetla.
Pozri, či nie je u objímky zaoxidovaný kontakt. Ak to neni tým, tak choď "po kábli", niekde to asi bude uklepané, prípadne úplne rozpojené.
Ahojte,


Na mojej erke mam taky problemik, ze, nesvieti prave zadne brzdove svetlo, /ked stlacim brzdovy pedal/, v ziarovke to nie je, testovali sme ju v lavom - tam fungovala.


Co vsetko este sa da vyskusat, okrem toho co je v navode k obsluze.





/Auto je uplne v poriadku az na tuto vec/





P.S. Ako auto startujete? /Ja dam 3x ac pumpu, zdvihnem sytic, a pocas otocenia klucika na tretom bode viackrat slacim plyn..../





Vdaka za rady...





KarabenNemsi