Zapojenie ma zvlast pravy a lavy vstup od spinaca (od tlakovych spinacov na valci ku akoby prerusovacu na blinkre - tak vyzera) odtial uz ide zvlast prava a lava strana. Moznosti je viacero vadny prip. zalepeny kontakt v tomto spinaci, pripadne odpojeny kontakt z neho (ak si mal dole palubovku , alebo hybal z nejakeho dovodu s kabôami), alebo preruseny drat z prer. do svetla.
Na mojej erke mam taky problemik, ze, nesvieti prave zadne brzdove svetlo, /ked stlacim brzdovy pedal/, v ziarovke to nie je, testovali sme ju v lavom - tam fungovala.
Co vsetko este sa da vyskusat, okrem toho co je v navode k obsluze.
/Auto je uplne v poriadku az na tuto vec/
P.S. Ako auto startujete? /Ja dam 3x ac pumpu, zdvihnem sytic, a pocas otocenia klucika na tretom bode viackrat slacim plyn..../
25. březen 2007