Dik za odpoved jdu hledat.
Pkud kastli vystužíš a upravíš tak do ní můžeš dát i 6litrový 8válec 🙂 někde tady jsou tom články jak v takových eRkách závodili angličani na okruzích...





všechno je o tom co tam chceš dát... pokud to bude upravený motor z Fava i na 100 koní tak kastli upravovat nemusíš ale měl by jsi k tomu mít i pořádný brzdy a vystužený nápravy, návody na všechno jsou tady, na Wirtu, Škoda teamu i na stránkách Davese jen hledat a číst 😉
Dik za vycerpavajici odpoved no kdyz s tim autem chci normalne jezdit a nemuze tam byt ram tak jaky nejvetsi vykon snese kastle 110r nevite nekdo tak odhadem.Co se tyce tech blatniku tak mam vyhlidnuty tyhle jen asi bez tech spoileru, prahu a kridla ty se me moc nelibi.


http://www.pascalplast.sk/sk/auto_skoda_110r.html
S rámem na STK projdeš jedině když máš auto na závody tzn. máš homologaci a sportovní průkaz, ale zase s takovým autem nesmíš do běžnýho provozu ...tak nějak to je 😉


Pokud tam nemáš zadní sedačky to by nemělo na STK ani polišům vadit dost lidí tam zadní sedačky nemá a místo toho nějakou muziku a vytažený blatníky pokud nejsou moc (navařený velký lemy apod.)by taky nemusely vadit ...ale jak kde a jak kdo, někde přivřou oči někde vůbec, jednoznačně to nejde říci ale, obecně všechen takový velký tuning vadí většině orgánům.
Cus mam dotaz jak je to s ramem do auta potom pouze s dvema sedadly ve predu a vytazenými blatniky jestli s tim mate nekdo zkusenosti jak se na to diva policie a jestli s ramem projdu STK.
Škoda 130 rs - pouze na sportovní účely, ne do provozu. Ministerstvo dopravy to má tak v evidenci.
hmmmmmm.... tychto tem tu uz bolo kvantum...ono to vlastne ide aj nie... pokial si zaplatis z vlastneho vrecka komplet homologizaciu... bude sa ale hednat o ciastku (y) previsujuce 5ciferne cislo...





ja so koli tomu s tym sekol.... 😕
Určitě se to tu už probíralo (ale já tu diskusi nemůžu najít), ale lze v ČR homologovat předělané eRko na eReSo pro provoz na pozemních komunikacích?





Díky za odpovědi